fbpx

Під офісом Зеленського виставили "червоні лінії"

Політика 20:43, 04.07, 2019

Активісти виставили для нової влади "червоні лінії", перетнувши які, вона зіткнеться з протестами та спротивом суспільства.

4 липня увечері під стінами Офісу президента України зібрались активісти, аби застерегти нову владу та вказати на “лінії”, які вона не може перетинати. 

Про це повідомило  АСПІ з місця події.

Серед “червоних ліній” – євроінтеграція, відносини з РФ, територіальний устрій, армія, мова та декомунізація.

Зокрема, активісти зазначили, що відмова від спрямованих на зближення з НАТО і ЄС кроків або саботаж таких кроків, відмова від санкцій проти Росії чи надання згоди на їх зменшення, скорочення чисельності військ та озброєння, а також скасування результатів декомунізації – матимуть масштабні та негативні наслідки для нової влади.

“Червоних ліній” шість: це мова, євроінтеграція, неприпустимість відносин з Росією, відкат в декомунізації, армія і територіальний устрій. Тобто насправді це основоположні речі і якщо будь-який чиновник порушить ці лінії – це означатиме для нас можливість, бажання і потребу зробити так, щоб ця людина була відсторонена від влади”, – розповіла 5 каналу активістка громадянського руху “Відсіч” Катерина Чепура.

Вона додала, що активісти виходитимуть проти рішень суддів апеляційних інстанцій.

“Ми будемо їхати до їхніх квартир, на їхню малу батьківщину, де живуть їхні батьки, де сусіди, які знають їх змалечку. Будемо розказувати, хто є ті люди, яких вони знають. Будемо поширювати проти них листівки, здійснювати тиск, заклеювати їхні під’їзди, проводити акції в тих місцях, де відбувається їхнє приватне життя”, – пояснила активістка.

Лінії протягнули від Офісу президента до Верховної Ради.

Під офісом Зеленського виставили "червоні лінії" 1
Під офісом Зеленського виставили "червоні лінії" 2
Під офісом Зеленського виставили "червоні лінії" 3

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: