fbpx

«Платформа Громад» об’єднує Івано-Франківськ

Політика 19:36, 12.10, 2020

Цієї суботи, 10 жовтня, відбулася нетипова для передвиборчої кампанії в Івано-Франківську серія заходів, яку організував міський штаб політичної партії «Платформа Громад», – «Загальноміський марафон відкритого спілкування кандидатів із громадянами».

Понад 15 кандидатів, що балотуються до Івано-Франківської міської, районної та обласної рад від ВО «Платформа Громад» і які представляють усі виборчі округи, об’єдналися і разом провели 6 публічних зустрічей з мешканцями міста на Каскаді, Хоткевича, Європейській площі, Мазепи, площі Міцкевича та в Пасічній. Для цього їм знадобилося 6 годин і мінімум ресурсних затрат.

Кандидати від Платформи громад проводять марафон
?

Як розповів координатор Марафону, кандидат від ВО «Платформа Громад» до Івано-Франківської міської та районної рад відповідно по 1-му та 4-му виборчих округах Олег Серняк, цими заходами кандидати показали, що не ділять нашу громаду на округи, райони чи «феодальні території», як це робила та робить поки що чинна влада.

Платформа громад агітує в Івано-Франківську

“Ми проти того, щоб звернення до одного депутата не розглядалися лише через те, що це «територія» іншого депутата. Для нас важливо, щоб уся Івано-Франківська територіальна громада розвивалася однаково, а мешканці кожної вулиці чи будинку відчували себе захищеними та мали комфортну інфраструктуру для життя, роботи, навчання, дозвілля та розвитку. Ми хочемо, щоб кожен наш кандидат, а у майбутньому депутат, знав проблеми усього міста, щоб розвивати його в комплексі, а не на окремих територіях».

Платформа громад проводить агітацію в дворах

Під час цього Марафону відкритого спілкування кандидати в депутати від «Платформи Громад» почули безліч проблем, обговорили можливі шляхи їх вирішення, ознайомили присутніх із особливостями процедури голосування та дали рекомендації, як захистити свій голос на виборах.

Кандидати від Платформи громад в різних мікрорайонах Івано-Франківська

Кандидатка від ВО «Платформа Громад» до Івано-Франківської міської та районної рад відповідно по 4-му та 6-му виборчих округах Оксана Головата після спілкування з громадянами зазначила: «Сумно від того, що люди втомлені від порожніх обіцянок та політичних перегонів, але тішить, що все ж вони готові зробити свій вибір 25 жовтня на виборчій дільниці».

Марфон від Платформи громад
?

Кандидатка від ВО «Платформа Громад» до Івано-Франківської міської та обласної рад відповідно по 3-му та 1-му виборчих округах Уляна Бережницька наголосила на отриманому в результаті проведеного Марафону досвіду взаємодопомоги та підтримки. «Протягом дня на різних локаціях нашого міста ми почергово представляли своїх колег-кандидатів, говорили про їхній досвід і напрацювання, підтримуючи тим самим та доповнюючи одне одного. Ми спілкувалися з різними людьми, які мають часто кардинально різновекторні погляди, інтереси та проблеми. Ми бачили, слухали та чули мешканців нашого міста», – підсумувала пані Уляна.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: