fbpx

Польща допоможе Україні відновити аеропорти

Політика 12:38, 27.10, 2022

Польща допоможе Україні відновити аеропорти й розширити залізничне сполучення.

Про це йшлося під час розмови заступника міністра фондів та регіональної політики Польщі Марціна Горали з послом України Василем Зваричем, інформує Ліга з посиланням на міністерство фондів і регіональної політики Польщі. 

Польська сторона підтримує постійний контакт з представниками Асоціації аеропортів України та безпосередньо з летовищами. Варшава може запропонувати Києву експертні консультаційні послуги щодо реалізації інвестицій, пов’язаних з аеропортами, а також їх подальшого розвитку.

Також сторони обговорили поглиблення співпраці в реалізації проєкту швидкісної залізниці між двома країнами та про пов’язаний з цим перегляд транс’європейської транспортної мережі TEN-T.

Крім залізничного сполучення Варшава — Київ через Ягодин, польська сторона хоче запропонувати новий маршрут, який з’єднає багато польських та українських міст.

Компанія “Центральний комунікаційний порт” Польщі планує прокласти залізничне сполучення Люблін — Замосць – Белжец до кордону.

“Такий маршрут з українського боку кордону можна протягнути через Раву-Руську до Львова і Києва. А в майбутньому — від Карпат до чорноморських портів в Україні та Румунії”, — підкреслив польський урядовець.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: