fbpx

Портников у Франківську: про перший рік великої війни і коли вона закінчиться

Політика 20:44, 19.02, 2023
НА ФОТО: Віталій Портников на KURS_говорить в Івано-Франківську. Фото Ростислава Шпука

Відомий український журналіст і політичний оглядач Віталій Портников на запрошення КУРСу відвідав Івано-Франківськ і зустрівся зі своїми шанувальниками.

Темою дискусії був перший рік великої війни – підсумки, перспективи, пропагандистські наративи. Говорили про те, на що розраховувати Україні і що буде далі.

Віталій Портников - коли закінчиться війна
Віталій Портников на KURS_говорить в Івано-Франківську. Фото Ростислава Шпука

“Я вам скажу, що буде наступного дня після того, як українські війська вийдуть на державні кордони України – ракетний обстріл Києва, Одеси, Харкова… Буде все те ж саме, що було до виходу. Тому що угоди не буде. Тому що будуть вважати, що все продовжується і що “с нацистамі нада боротса”. І це закінчиться не тоді, коли ми вийдемо на державні кордони. А тоді, коли ми вступимо до НАТО. Коли буде ясно, що ракетний удар по нашому місту – це можливість ядерної війни з НАТО. От коли НАТО проявить політичну волю і після відновлення нашої територіальної цілісності – або навіть до того! – прийме нас у свої члени, отоді це буде кінець”, – сказав Портников про головну умову завершення російсько-української війни та перемогу України.

Відео розмови – на YouTube-каналі КУРСу:

На зустрічі франківці пожертвували 9350 грн для волонтерського центру допомоги військовим #SaveUkraineNow (SUN), який опікується франківською бригадою ТрО (7 батальйонів) та іншими підрозділами ЗСУ з Прикарпаття.

Сергій Борис і Віталій Портников - розмова в Івано-Франківську

Зустріч відбулася в рамках проєкту #KURS_говорить. Це серія публічних дискусій в Івано-Франківську про суспільство, культуру і політику в час війни, про минуле, сьогодення і майбутнє країни і міста.

За підтримку проєкту дякуємо Media Development Foundation.

КУРС говорить з Портниковим
На KURS_говорить з Віталієм Портниковим прийшли півтори сотні франківців

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: