fbpx

Представники команди "За майбутнє" зустрілися з нафтовиками

Політика 21:46, 08.10, 2020

За майбутнє – за нафтогазовидобувну промисловість! 

Цими днями представники команди “За майбутнє” зустрілися з нафтовиками. У Надвірнянському районі відобутком нафти й газу займається НГВА «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта», яка має власну багату історію, свої традиції, кадровий потенціал і високопрофесійний колектив. Це основний наповнювач бюджетів місцевих громад.

На теренах Надвірнянщини першу свердловину механічним способом пробурили в селищі Битків у 1897 році. Вже в 1899 році отримали промисловий приплив нафти, з чого почався другий етап розробки родовищ. З 1913 року і до початку 1960-х років нафтова галузь розвивалася досить інтенсивно: за цей час пройдено нелегкий шлях від кустарно-ручної праці у видобутку нафти до механізованих способів буріння та експлуатації свердловин.

1950-1960-ті роки – період відкриття нових потужних родовищ у нашому регіоні, це зокрема Гвіздецьке, Пнівське, Пасічнянське.

Сьогодні добутком вуглеводнів на Прикарпатті охоплено близько 30 громад – це села і селища Надвірнянського, Богородчанського, Косівського, Рожнятівського райоів, Яремчанщини. Ремонт і облаштування свердловин проводяться в дуже складних умовах.

Але попереду у нафтовиків – великі плани та сподівання на краще.

Команда “За майбутнє” вболіває за те, щоби у трудового колективу підприємства НГВУ “Надвірнанафтогаз” було успішне виконання планових обсягів видобуку вуглеводнів у Карпатському регіоні. Бо це зміцнення енергетичної незалежності нашої держави.

Представники команди "За майбутнє" зустрілися з нафтовиками 1

Промо

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: