fbpx

Прем’єр Британії у Києві пообіцяв передати Україні 125 зенітних гармат для боротьби з "шахідами"

Політика 18:09, 19.11, 2022

Прем’єр-міністр Ріші Сунак під час свого першого візиту до Києва підтвердив, що Велика Британія посилить протиповітряну оборону України.

Про це повідомляє “Європейська правда“.

Прем’єр-міністр зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, щоб обговорити останні події у війні.

“В той час як Збройні сили України успішно відтісняють російські війська на землі, цивільне населення зазнає жорстоких бомбардувань з повітря”, – заявив Сунак.

Основний пакет протиповітряної оборони вартістю 50 мільйонів фунтів стерлінгів буде спрямований на “захист українського цивільного населення та критично важливої національної інфраструктури від інтенсивного шквалу російських ударів”.

Він складається зі 125 зенітних гармат і технологій для протидії смертоносним іранським безпілотникам, в тому числі йдеться про десятки радарів і засобів радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Велика Британія також посилює свою пропозицію щодо тренувань для Збройних Сил України, надсилаючи в регіон досвідчених військових медиків та інженерів для надання спеціалізованої підтримки.

“Я пишаюся тим, як Велика Британія підтримувала Україну з самого початку, і я тут сьогодні, щоб сказати, що Велика Британія і наші союзники продовжуватимуть підтримувати Україну, яка бореться за припинення цієї варварської війни і встановлення справедливого миру”, – заявив Сунак.

“Для мене велика честь бути сьогодні в Києві і мати можливість зустрітися з тими, хто робить так багато і платить таку високу ціну, щоб захистити принципи суверенітету і демократії”, – наголосив він.

Оголошений Сунаком новий пакет є наступним після більш ніж 1000 нових зенітних ракет, про які міністр оборони оголосив на початку цього місяця.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: