fbpx

Проблему впливу Бурштинської ТЕС на регіон нарешті треба вирішувати, – Ігор Фріс

Політика 10:40, 01.07, 2019

Що робити з існуючими та новими золовідвалами і димом на Бурштинській ТЕС та як зменшити її вплив на екологію.

НА ФОТО: Ігор Фріс

Аспекти, які стосуються роботи Бурштинської ТЕС, кандидат у народні депутати України від партії “Слуга народу” по 84 округу Ігор Фріс обговорив під час зустрічі зі своєю командою.

Проблему впливу Бурштинської ТЕС на регіон нарешті треба вирішувати, – Ігор Фріс 1

“Маю своє бачення як звичайного мешканця. По-перше, маємо конфлікт між підприємством і мешканцями району. Я проти того, щоб порівнювати сплачені податки та здоров’я дітей! Друге – діючі золовідвали є проблемні. Їх реконструкція розрахована на 5 років. Втім проблема при цьому не зникне”, – зауважив Ігор Фріс.

Відтак вирішення проблеми можливе виключно завдяки ліквідації золовідвалів, переконаний кандидат в депутати.

“Це можна зробити через створення ефективного супутнього сервісу та бізнесу з утилізації цих 20% золи, що залишаються після спалювання вугілля. Своїм завданням, після обрання мене депутатом ВРУ, я бачу розробку механізму такої утилізації золи. Скоріш за все, через відповідні НПА та Міністерство інфраструктури і Кабмін, щоб сформувати позицію щодо будівництва доріг з використанням золи”, – говорить Ігор Фріс.

Він впевнений, що в цьому випадку власник станції буде готовий зробити поруч ще один прибутковий бізнес, який вирішить екологічну проблему та створить додану вартість. Другим додатковим важелем впливу повинні виступати зміни до Постанови Кабміну “про використання екологічних коштів”.

“Зміни повинні охопити можливість використання коштів на медицину та оздоровлення, закупівлю медичного обладнання та ліків, створення умов для реабілітації та відпочинку мешканців регіону. Ну і необхідно встановити фільтри! Без них все сумно”, – переконаний Ігор Фріс.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: