fbpx

Прояв сили: Тетяна Пришляк про відмову Юрія Дерев’янка йти до парламенту

Політика 13:41, 22.06, 2019

Народний депутат України, лідер партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко проявив рішучість і тверду позицію, відмовившись йти у наступну Верховну Раду.

Таку думку висловила керівник Івано-Франківської обласної організації партії «ВОЛЯ», депутат Надвірнянської районної ради Тетяна Пришляк в ефірі програми #ЙОd .

«Юрій Дерев’янко не пішов з політики, він не йде в депутати. Це його особисте і, вважаю, правильне рішення. Хоча мені тяжко було це прийняти, бо він є головною причиною, чому я пішла в політику», – сказала депутат. 

Тетяна Пришляк також розповіла, що розпочала роботу з Юрієм Дерев’янком ще у 2012 році: 

«Тоді я пішла з посади головного редактора на телебаченні, стала помічником Дерев’янка, бо бачила його як достойного депутата у Верховній Раді. Дуже багато в мене завжди було друзів-однодумців, які завжди підтримували Юрія Дерев’янка. І він жодного разу не розчарував нас, ми не втратили довіри до нього». 

За її словами, Юрій Дерев’янко завжди відстоював інтереси свого виборчого округу та всієї України у парламенті: «Я думаю, що такого дієвого депутата більше в нас не буде».   

Тетяна Пришляк каже, що основною причиною відмови Юрія Дерев’янка брати участь у виборах є те, що у нього немає команди у Верховній Раді: 

«Ті дві каденції, що він був у Верховній Раді, він завжди був позафракційний. У 2014 році, ставши вдруге депутатом, Дерев’янко здобув велику довіру людей, набравши найбільше голосів з цілої України як кандидат-мажоритарник. Однак він завжди був сам у парламенті.

Щодо законотворчої діяльності і голосування, то його позиція завжди була принциповою. Дерев’янко ніколи не голосував за ці всі підкилимні кадрові призначення чи ганебні бюджети. Тому влада й перекривала йому виділення коштів на виборчий округ. Політикани на місцях це вміло використовували для закидів, що Дерев’янко «нічого не робить».

Керівник партії «ВОЛЯ» в Івано-Франківській області високо оцінює і законотворчу діяльність Юрія Дерев’янка: 

«Власне, це і є основна функція парламентаря, а не залучення коштів на округ, як вважають деякі. Депутат Верховної Ради – це в першу чергу законотворець, який покликаний напрацювати правильні закони, щоб кожен громадянин України позитивно відчув це на собі». 

На правах реклами

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: