fbpx

Ігор Фріс: Йду до ВР, щоб в наших дітей та онуків була можливість їсти шматок хліба в себе вдома, в Україні

Політика 17:14, 12.07, 2019

В рамках передвиборного туру Україною представники партії «Слуга народу» приїхали до Івано-Франківська, де представили команду мажоритарників з Прикарпаття.

Членів партійної делегації приймали працівники державного підприємства ВО «КАРПАТИ», які спілкувалися із Зе!командою у неформальній обстановці. Представники команди Володимира Зеленського пояснили трудовому колективу, що досягти змін у країні можливо лише оновивши владу. Адже лише маючи 226 депутатів у парламенті «Слуга народу» зможе на законодавчому рівні підтримувати Володимира Зеленського. Партійці закликали підтримати представників «Слуги народу»  на виборах до Верховної Ради України, адже фактично це є третім туром президентських виборів.

«Країна заживе в якісно інший спосіб лише тоді, коли завершиться повне оновлення, повне перезавантаження влади. Саме тому ми говоримо про парламентські вибори як про третій тур президентських виборів. І для оновлення необхідно дійсно сформувати велику сильну і професійну фракцію», – зазначила номер 5 у виборчому списку партії «Слуга народу» Галина Янченко.

В партії «Слуга народу» немає жодного колишнього політика, підкреслила Галина Янченко. Це виключно нові люди, які є професіоналами у своїй сфері. Зокрема, у 84 виборчому окрузі, який охоплює Тлумацький, Тисменицький, Галицький райони та Бурштин, кандидатом до Верховної Ради від партії «Слуга народу» є Ігор Фріс – фаховий юрист, знаний в Україні нотаріус.

До партії «Слуга народу» увійшли професійні, молоді люди. А я молодий дідусь. Маю внука, в якого якраз вилазить другий зуб. І я хочу, щоб такі діти, як він, мали можливість свій шматок хліба з маслом їсти в цій країні, а не виїжджали за кордон. Моя основна мета – допомогти команді президента зробити таку країну, в якій хочеться жити. В нас є шанс нарешті створити успішну державу, де будуть забезпечені права громадян, де вони зможуть себе реалізовувати і отримувати гідне фінансове забезпечення», – зазначив Ігор Фріс.

Ігор Фріс: Йду до ВР, щоб в наших дітей та онуків була можливість їсти шматок хліба в себе вдома, в Україні 1

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: