fbpx

Прикарпатські енергетики розповіли, які кандидати найбільше обклеюють електроопори

Політика 20:10, 18.07, 2019

Кандидати в народні депутати не відреагували на звернення енергетиків про самовільне розміщення реклами на опорах.

В період передвиборчої агітації однією із найпопулярніших форм привернення уваги виборців є розміщення «агіток» на електроустаткуванні: дверцятах трансформаторних підстанцій та на опорах ліній електропередачі. Як наслідок, майже кожна опора міст та сіл густо вклеєна рекламою, яку навіть після виборів, ніхто з представників кандидатів за собою не прибирає – знімати її доводиться енергетикам, зазначають в ПАТ “Прикарпаттяобленерго”

Передвиборчі агітаційні матеріали кандидатів на окремих опорах розміщують в кілька шарів, заклеюючи номери опор. До речі, більшість із них розміщені на електрообладнанні без дозволу енергетиків, в порушення Закону України «Про рекламу», Порядку розміщення зовнішньої реклами та Цивільного кодексу України щодо непорушності права власності. Заклики енергетиків не розміщувати рекламу самовільно та познімати уже розміщену самовільну рекламу результатів не дали – на них відреагували лише декілька кандидатів.

Особливо багато незаконно розміщених листівок та банерів у Голинського Андрія (політична партія «Громада і закон», округ №87) – він є лідером серед тих, хто розміщував свої агітації на опорах самовільно, його агітаційні матеріали розміщені на 865 опорах. Трохи менше у Станіславського Богдана (політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», округ №84), Вережака Івана (політична партія «Голос», округ №88), Володимира Тимофійчука (партія «Слуга народу», округ № 89), Вольського Ярослава (самовисуванець № 89), Гергелюка Володимира (політична партія «Голос», округ №84), Прощука Едуарда (партія «Слуга народу», округ №85) та Іваськіва Андрія (політична партія ВО «Батьківщина», округ №84).

“Постає питання, чи може виборець довіряти визначення курсу розвитку держави на наступні п’ять років та власне благополуччя людям, які ще до виборів на користь собі намагаються у будь-який спосіб обійти законодавство навіть там, де законні дії не вимагають ні значних затрат, ні зусиль”, – зауважують енергетики.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: