fbpx

Прикарпатські енергетики розробили для дітей відеоурок з електробезпеки

Політика 11:24, 18.03, 2021

Фахівці АТ «Прикарпаттяобленерго» розробили відеоурок з електробезпеки для учнів початкової школи. Урок триває 20 хвилин. За цей час дітям розкажуть про користь та небезпеку електричного струму.

У цікавій формі подається  тлумачення, що таке електроенергія і звідки вона береться, роз’яснюється, які види електроенергії є, як благо цивілізації потрапляє в наші оселі та, найголовніше, – чим небезпечний струм і яких правил варто дотримуватися, щоб не наражати себе на небезпеку.

“Популяризація дитячої електробезпеки – це один з соціальних корпоративних напрямків компанії.  Його мета – зрозумілою мовою доносити до дітей найважливіше про струм, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки. У проєкті задіяні працівники компанії, які на волонтерських засадах щороку відвідують школи області, де проводять уроки з електробезпеки, у доступній ігровій формі розказують школярам про властивості струму, його користь і небезпеку”, – повідомляє пресслужба обленерго.

Коронавірус вніс корегування у роботу волонтерів. Обмеження зустрічі енергетиків з школярами в освітніх закладах мотивувало шукати інші доступні для дітей форми подачі інформації. Так і зародилася ідея про створення відеоуроку з електробезпеки.

За сприяння обласного та міського департаментів освіти відеоурок буде поширено серед викладачів початкової школи, які зможуть його використовувати на практичних заняттях або для самостійного опрацювання з учнями.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: