"Прикарпаття" вдома обіграло "Епіцентр"

Політика 16:47, 08.10, 2022

Івано-франківська команда здобула важку мінімальну перемогу, завершивши перше коло на 4-й позиції групи А. Долю поєдинку вирішив м’яч, забитий на шостій хвилині матчу.

Захисник “Епіцентра” у власному штрафному завалив Рудюка, і капітан господарів Василь Цюцюра чітко реалізував одинадцятиметровий – 1:0.

Після пропущеного м’яча гості заграли активніше. Мав шанс зрівняти рахунок Григоращук, але він після подачі з кутового пробив у стійку, повідомляє пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Підопічні Нагорняка більше контролювали м’яч, але вичавити з цього якісь моменти не могли. На 67-й хвилині всі питання про переможця мав знімати Стаднік, але молодий хавбек не зумів переграти голкіпера. Ще через кілька хвилин вже Сондей з вигідної позиції влучив у поперечину.

Тож знову 1:0 – третя перемога «Прикарпаття», яке скоротило відставання від «Епіцентра» до трьох очок.