fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Рада Церков закликала політичні партії та кандидатів до ВРУ не просувати одностатеві відносини та гендерну ідеологію

Рада Церков закликала політичні партії та кандидатів до ВРУ не просувати одностатеві відносини та гендерну ідеологію

Політика 15:46, 19.06, 2019

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до партій і кандидатів у депутати, щоб вони прояснили свою позицію щодо питань релігійної свободи, сімейних цінностей та суспільної моралі.

НА ФОТО: Рада Церков запитує партії та кандидатів про їхні погляди на цінності й мораль

Таке рішення глави конфесій ухвалили на засіданні ВРЦіРО в Києві під головуванням єпископа Віталія Кривицького, повідомляє Інститут релігійної свободи. Окрім важливих для поступу українського суспільства викликів — таких як встановлення справедливого судочинства та верховенства права, боротьба з корупцією та забезпечення рівності всіх перед законом, збереження суверенітету й цілісності України, — Всеукраїнська рада Церков акцентувала увагу на духовних і моральних засадах розбудови нашої держави та проблематиці ціннісних орієнтирів кандидатів до парламенту.

Серед іншого ВРЦіРО питає політиків про їхнє ставлення до свободи віросповідання та релігійного плюралізму, готовність розвивати діалог і взаємодію з релігійною спільнотою на партнерських засадах, зокрема під час законотворчого процесу. Релігійні діячі також очікують почути від кандидатів у народні депутати та політичних партій, чи вбачають вони пріоритетом державної політики питання захисту сімей та дітей, а також притаманних для українського суспільства сімейних, духовних і моральних цінностей.

Крім цього, Рада Церков закликає політичні партії та кандидатів до парламенту відмовитися від ідеї просування на державному рівні одностатевих відносин, одностатевих партнерств та гендерної ідеології, яка викривлює розуміння понять «стать», «подружжя», «сім’я». Зокрема, відмовитися від ратифікації Стамбульської конвенції, а також не сприяти публічній пропаганді одностатевих відносин і трансгендерного руху. 

Також учасники засідання підбили підсумки проведення щорічної Всеукраїнської Ходи на захист прав дітей і сімей, яка цього року зібрала у центрі Києва близько 15 тисяч учасників, пише Кредо.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: