fbpx

Рада дозволила не платити оренду на час карантину

Політика 15:38, 30.03, 2020

Верховна Рада сьогодні звільнила наймачів від плати за користування майном з моменту встановлення карантину Кабінетом Міністрів 11 березня до завершення карантину.

За прийняття відповідного законопроєкту №3275 в цілому проголосували 312 депутатів при необхідних 226, передають Українські Новини.

Згідно з ним, звільнення від плати здійснюється відповідно до частини 6 (наймач звільняється від плати за весь час, протягом якого майно не могло бути використане ним через обставини, за які він не відповідає) статті 762 (плата за користування майном) Цивільного кодексу.

Загальна і спеціальна позовна давність, переважне право купівлі частки у праві спільної часткової власності, припинення поручительства, право на оскарження дій виконавця заповіту, позовна давність, що застосовується до вимог у зв’язку з недоліками проданого товару, що застосовується до вимог про розірвання договору дарування, а також що застосовується до вимог, що випливають з договору найму, їх терміни тривають на час дії такого карантину.

Також в період карантину забороняється підвищення процентної ставки за кредитним договором.

Нагадаємо, вчора затвердили Стандарт надання медичної допомоги при COVID-19

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: