fbpx

Роман Ткач йде до Верховної Ради по Тисменицькому округу

Політика 17:27, 22.06, 2019

На Прикарпатті Роман Ткач вважається політичним важковаговиком, який пройшов усі щаблі публічної політики від сільської ради до парламенту.

Роман Ткач зареєструвався кандидатом у народні депутати України в окрузі №84 з центром у Тисмениці. Балотуватися буде як самовисуванець.

Політичною і громадською діяльністю почав займатися ще до оголошення Україною незалежності – стояв біля витоків Народного Руху України. Був головою Івано-Франківської крайової організації та членом Центрального проводу НРУ.

Працював у радах різних рівнів: у сільській раді рідної Ямниці, у Тисменицькій райраді, двічі у Верховній Раді (2002-2005 і 2007-2012 роки). Роман Ткач – автор та співавтор низки закопроектів з питань земельної реформи та розвитку села. Співавтор Закону України «Про Державний Земельний Кадастр».

Після Помаранчевої революції, в якій брав активну участь, Ткач був призначений президентом Віктором Ющенком на посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації (2005-2007 роки). Активно підтримував Революцію гідності. Зараз є депутатом Івано-Франківської обласної ради, безпартійний.

За освітою Роман Ткач – інженер, закінчив Івано-Франківський інститут нафти і газу, механічний факультет. Після інституту працював на «Автоливмаші» й «Карпатпресмаші». Зараз працює в юридичній компанії «Моріс Груп».

Роман Ткач

У передвиборчій програмі Роман Ткач обіцяє зосередитися на розробці законопроектів для подальшої децентралізації влади, утвердження самостійних, забезпечених фінансово та організаційно об’єднань громад, захисті найбільш соціально вразливих груп населення, розробці й підтримці законопроектів, спрямованих на захист української мови й культури, зміцнення української державності.

«Україна відбулася. І підла війна, яку почала Росія проти України в 2014 році, є гірким, але беззаперечним доказом цього. Кремлівська догма, що досить українському суспільству запропонувати «руській мір» – і держава повалиться, не спрацювала. У них не вийшло – ми вистояли. Прагнення до волі і незалежності від московського ярма об’єднало українців.

Але є причини для тривоги. Події останніх 5 років показують, як глибоко Росія зуміла вкорінити в мізки частини суспільства пропагандистські тези про «братні народи», при цьому вбиваючи українців. Як посіяла сумніви в доцільності шляху України до цивілізованої Європи, до членства в НАТО, впровадження українства в усі сфери життя. І тепер, після років героїчного протистояння агресору, після тисяч і тисяч жертв, багато хто хоче відмовитися від цілей і цінностей незалежної України. Не дай Бог це допустити!» – йдеться у програмі Романа Ткача.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: