fbpx

Роман Ткач: "Не може той, хто вчора рахував кіоски у Києві, сьогодні формувати зовнішню політику"

Політика 17:43, 01.09, 2021

Формувати повістку зовнішньої політики України повинні фахові дипломати, а не функціонери з Офісу Президента.

Про це депутат Івано-Франківської обласної ради від «Європейської Солідарності» Роман Ткач заявив в ефірі політичного ток-шоу «Позиція Галичини».

Міністр закордонних справ України у 2014-19 роках Павло Клімкін, відповідаючи на запитання Романа Ткача про те, хто формує зовнішньополітичну повістку України, зазначив, що цими питаннями сьогодні займається Офіс Президента, а не Міністерство закордонних справ.

«Зараз зовнішньою політикою повністю керує Офіс Президента. Звичайно, ключові рішення приймає Зеленський, але всі рішення готуються в Офісі Президента. Міністерство закордонних справ виконує, я б не сказав технічну функцію, але щось навколо. Вважаю, що це дуже сумно, оскільки виклики зовнішньополітичної сфери є шаленими, і нам потрібна спільна реакція, спільна стратегія, спільна політична воля», – відповів Павло Клімкін.

«Не може той, хто вчора рахував кіоски у Києві, сьогодні формувати зовнішню політику. Врешті-решт є Дмитро Кулеба – професійний дипломат, є Міністерство закордонних справ. Підготовка зустрічей – це марудна робота, тисячі годин підготовки», – сказав Роман Ткач.

Також у студії обговорили візит Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки та сьогоднішню зустріч з Джозефом Байденом.

Роман Ткач побажав Володимиру Зеленському успіхів на сьогоднішніх переговорах з президентом США Джозефом Байденом.

«Абсолютно щиро, як громадянин України, бажаю успіху президенту на перемовинах у США. Я вірю, що він не відступить від червоних прапорців і до останнього буде відстоювати інтереси України», – сказав Ткач.

Єдине, чого боїться депутат, що поїздка у США може перетворитися у чергову піар-акцію влади без позитивних результатів для України.

Роман Ткач: "Не може той, хто вчора рахував кіоски у Києві, сьогодні формувати зовнішню політику" 1

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: