fbpx

Роман Ткач: Відчуття проросійського реваншу змушує не чекати, а діяти

Політика 19:14, 10.07, 2019
НА ФОТО: Роман Ткач у Верховній Раді під час протесту проти «харківських угод», квітень 2010 р.

Знаний прикарпатський політик і громадський діяч Роман Ткач завжди був на вістрі боротьби за Україну. Але після Революції Гідності, яку він активно підтримував з першого дня студентського Євромайдану, всіляко допомагаючи протестуючим, відійшов від великої політики і не прагнув до неї повертатися. Працюючи в юридичній компанії “Moris group” і будучи депутатом облради, бачив своє покликання більше в тому, щоб допомагати молодим політикам і управлінцям, ділитися з ними своїм досвідом. І раптом – самовисування у “рідному” 84-му в/о з центром у Тисмениці.

Повернутися до активної політики Романа Ткача змусили останні резонансні події в суспільно-політичному житті України.

“Ситуація в ПАРЄ, повернення в активну політику “регіоналів”, відчуття проросійського реваншу змушує не чекати, а діяти. Звідси й випливає моє прагнення стати народним депутатом, – пояснює він. – У мене є політичний досвід. Я був у парламенті і переможцем, коли “Наша Україна” вигравала, був і битий, коли приймали так звані “харківські угоди” за часів Януковича. Я бачив різні ситуації і різний розвиток подій”.

Роман Ткач: Відчуття проросійського реваншу змушує не чекати, а діяти 1

Кандидат передбачає, що спокійно у новому парламенті не буде. А тому переконаний, що сьогодні там, як ніколи, потрібні досвід і знання тих, хто вже був народним депутатом. А на можливі закиди з боку “нових облич” та їхніх прихильників жартує: “Я не вчорашній, я нинішній”.

Роман Ткач народився, виріс і мешкає в рідній Ямниці. “Слава Богу, живе ще моя мама недалеко від мене. Я живу в тому самому будинку, який збудував мій тесть. Серед тих самих людей, що й до походу у владу. Кожного ранку кажу їм “Слава Йсу Хриcту!” чи “Доброго дня!”. Я не відірваний від життя в селі. Ходжу до церкви, я – практикуючий християнин. Все, що можу зробити, незалежно від посади, не тільки в селі, а й в області, допомагаю і роблю”, – розповідає він.

До речі, Роман Ткач не любить хвалитися збудованими дорогами, школами, газопроводами, іншими об’єктами.

“Бо це ж апріорі є завдання влади. Як завдання вчителя – вчити, а завдання лікаря – лікувати, завдання представника влади – організувати процес, – акцентує він. – Знаю, що люди про це пам’ятають, бо їжджу по селах, зустрічаюся з людьми. І мені було надзвичайно приємно, коли один незнайомий чоловік сказав недавно на зустрічі: “Ми маємо дякувати Роману просто за те, що він іде в депутати. Не йому потрібно депутатство, а нам воно потрібно”. Вважаю ці слова найвищою подякою та визнанням моєї багаторічної роботи”.

Роман Ткач, який керував і рідним селом, і Тисменицьким районом, і областю, добре знає проблеми свого округу та шляхи їх вирішення. Але функції депутата Верховної Ради бачить насамперед у тому, щоб “будувати державу через закони, завдяки яким потім людям добре живеться”.

“Коли будуть розроблені відповідні закони, коли буде нормальне наповнення бюджету, а тіньова економіка – майже абсолютно ліквідована, тоді появляться і дороги, і екологія, й інші довгождані речі, – переконаний кандидат. – Задля цього я йду до Верховної Ради!”

Тарас ТКАЧУК

ДОВІДКА:

Роман Ткач, 57 років. Народний депутат України двох (4-го і 6-го) скликань, голова Івано-Франківської ОДА (2005–2007), член Ради національної безпеки і оборони України (2007), керівник Тисменицького району (1992–2002), екслідер крайової організації НРУ (2004–2008). Членство у Русі призупинив через незгоду з політикою центрального проводу партії і планами входження НРУ в БЮТ і вже понад 10 років залишається позапартійним, хоча вважає себе рухівцем “на все життя”.

 Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: