fbpx

"Шевченко у ВРУ потрібен не тільки 87-му округу, а цілому Прикарпаттю", - Микола Палійчук

Політика 13:51, 19.03, 2021

Першим у соціологічних рейтингах і лідером серед виборців 87-го округу залишається кандидат у народні депутати України Олександр Шевченко (ПП “За Майбутнє”), засновник ТК “Буковель”, депутат Івано-Франківської облради.

“Наш кандидат у депутати до Верховної Ради України – Олександр Леонідович Шевченко – справжній кандидат Шевченко. Перший і найсильніший у рейтингу серед учасників виборчих перегонів, перший у списку серед однофамільців у виборчому бюлетені – і про це треба пам’ятати тим, хто підтримує  саме лідера команди “За  майбутнє” на Прикарпатті”, – заявив у ефірі ОТБ “Галичина” заступник голови Івано-Франківської обласної ради, однопартієць Олександра Шевченка Микола Палійчук.

Політик охарактеризував цьогорічну виборчу кампанію як особливо складну та брудну, коли замість презентацій інновацій та власних реальних справ на благо Івано-Франківщини опоненти повернулись до технологій 90-х років, використовуючи двійників та інші маніпуляції. “Але наш кандидат успішний, впевнений, дієвий – за ним виборці!” – наголошує  Микола Палійчук.

"Шевченко у ВРУ потрібен не тільки 87-му округу, а цілому Прикарпаттю", -  Микола Палійчук 1
Микола Палійчук і Олександр Шевченко

Представник ПП “За майбутнє” каже, що у передвиборчий час треба говорити про те, що кандидати корисного і доброго вже зробили чи роблять для розвитку регіону, чи вони дієві. І як приклад наводить внесок Олександра Шевченка у стрімкий розвиток Яремчанщини з часу заснування ТК “Буковель”: сьогодні Поляницька територіальна громада, де всього лише 4 тисячі 700 осіб населення, має власний бюджет на 2021 рік 85 мільйонів гривень.

“Буковель” дав неймовірні можливості Яремчанщині – потік туристів зріс із 40 тисяч до 2 мільйонів. А сьогоднішні події навколо туристичного комплексу, звинувачення його у начебто поширенні коронавірусу та показове закриття – це політичні кроки. Закрили тоді, коли рівень захворюваності знизився і залишилося два тижні до виборів”, – стверджує Микола Палійчук.

Щодо рейтингів кандидатів, то вони показують довіру виборців до Олександра Шевченка, адже він перший і саме його як політика, обласного депутата, як вправного керівника і доброго господарника люди бачать депутатом найвищого рівня, підкреслив Микола Палійчук.

“Наразі Івано-Франківська область не має лобіста, який би захищав її інтереси. Дорожній фонд, ДФРР – можливостей багато, а потуги нема. Тому наша політична сила висунула кандидата в депутати – Олександра Леонідовича Шевченка – людину з іменем, авторитета, засновника, керівника. Шевченко потрібен у ВРУ не тільки для 87-го округу – він потрібен для всього Прикарпаття”, – підсумував політик.

Він  закликав усіх мешканців 87-го округу, які мають право голосу,  прийти на виборчі  дільниці і виконати  свій громадянський обов’язок – проголосувати та обрати народного депутата. Микола Палійчук як мешканець округу і виборець також візьме участь у голосуванні на одній з дільниць у Ворохті.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: