fbpx

Ще два села ввійдуть до складу Надвірнянської ОТГ

Політика 09:01, 06.12, 2019

Надвірнянська міська рада проголосувала за приєднання сіл Красна та Лісна Тарновиця до майбутньої Надвірнянської ОТГ. Відповідне рішення було прийняте вчора на сесії. 

«Ці села не входили до Перспективного плану, який був прийнятий у 2015 році. Але вони протягом цих чотирьох років просились до Надвірнянської ОТГ. Подавали декілька разів заяви на сесії. І сьогодні депутати за це проголосували. Вважаю, що села, які хочуть увійти в ОТГ, то такі їхні ініціативи треба вітати», – говорить депутат Надвірнянської міської ради від партії «ВОЛЯ» Володимир Монастирецький.


Голова села Лісна Терновиця Марія Марковецька позитивно оцінює таке рішення депутатів і вважає, що приєднання до Надвірної сприятиме розвитку їхнього села. 

«Сподіваємось, що будуть залучені інвестиції. В нас є приміщення складів, які пустують. Також нашому селу дуже потрібен садочок. Фактично в нас більшість людей працює в Надвірній. І нам економічно вигідно до неї приєднатись», – каже Марія Марковецька. 

Відзначимо, що згідно з Перспективним планом до Надвірнянської ОТГ мають також входити: Надвірнянська міська рада, Гвіздська сільська рада (с. Гвізд і Млини), Молодківська сільська рада, Назавизівська сільська рада (с. Назавизів і Мирне), Стримбівська сільська рада, Лоївська сільська рада, Парищенська сільська рада (с. Парище і Лісна Велесниця) та Верхньомайданська сільська рада.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: