fbpx

Що франківці думають про 100 днів Зеленського. ВІДЕО

Політика 18:35, 28.08, 2019
НА ФОТО: Володимир Зеленський

Звичайні франківці розділилися в оцінках перших 100 днів президентства Володимира Зеленського. Відгуки трапляються від вкрай негативних до захоплених.

Принаймні саме такі довелося почути журналісту КУРСу, який провів невелике і нерепрезентативне опитування на вулиці. Цікаво, що найкращого компліменту Володимир Зеленський отримав від студента з Польщі, який, мабуть, просто хотів вгодити українцям.

Реальні ж соціологічні опитування свідчать, що у нинішнього президента зараз найвищий показник довіри за всі часи серед усіх українських лідерів.

Президент Володимир Зеленський має довіру 70% громадян України. Такими є результати спільного опитування фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології.

Соціологи відзначили, що позитивний баланс довіри-недовіри мають і лідери його команди – лідер партії Слуга народу і головний претендент на посаду спікера Верховної Ради Дмитро Разумков (+ 5%) і глава Офісу президента Андрій Богдан (+5%).

“У той же час значна частина громадян не має певного ставлення до Дмитра Разумкова (22% його не знає і ще 22% не дали певної відповіді) і до Андрія Богдана (28% його не знають і 27% не змогли дати певної відповіді)”, – відзначається в повідомленні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: