fbpx

Шість тисяч прикарпатців відмовились вакцинуватись від кору

Політика 10:17, 05.07, 2019

В Івано-Франківській області є майже 29 тисяч доз вакцини від кору. За 6 місяців вдалося вакцинувати понад 23 тисячі дітей та близько 7 тисяч дорослого населення.

В Івано-Франківську відбулося засідання колегії департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням директора департаменту Миколи Стовбана, повідомляє пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Експерт ДОЗ ОДА з епідеміології Євгенія Чурпіта зазначила, що з початку 2019 року в області є 2243 звернення за допомогою, з них 1700 – діти.

Від початку епідемії кору померло двоє людей. Щоб запобігти збільшенню кількості хворих, експертка радить лікарям звертати увагу батьків та педагогів на цю проблему.

«Особливу увагу маємо звернути на дітей віком 5-9 років та осіб старше 20 років. Наша робота має бути спрямована на проведення додаткової посиленої імунізації в організованих колективах. За короткий час доведеться скласти списки по усіх навчальних закладах, щоб дізнатися, хто підлягає посиленій імунізації», – пояснила експертка.

Значний вплив на те, як проводиться процес вакцинації, мають ті особи, які відмовляються від щеплень. На сьогодні є майже 6 тисяч відмов.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: