fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Важливо показати білорусам, що весь світ підтримує їхнє прагнення жити у демократичній державі", – Петро Шкутяк

"Важливо показати білорусам, що весь світ підтримує їхнє прагнення жити у демократичній державі", – Петро Шкутяк

Політика 11:30, 12.08, 2020

Десятки мешканців Івано-Франківська ввечері 11 серпня долучилися до акції на підтримку громадян Білорусі, які борються за право жити у демократичній державі. 

Організатори акції встановили велике біле полотно, середину якого франківці розписали гаслами на підтримку білорусів. 

Нагадаємо, після оголошення попередніх результатів виборів президента 9 серпня у Білорусі розпочались протести проти Олександра Лукашенка. Нічні акції супроводжуються насильством силовиків, пострілами та затриманнями, а мітингарі вже почали будувати барикади і використовувати “коктейлі Молотова“.

"Важливо показати білорусам, що весь світ підтримує їхнє прагнення жити у демократичній державі", – Петро Шкутяк 1

Голова фракції “Європейська Солідарність” в Івано-Франківській міськраді, ветеран АТО Петро Шкутяк зазначає, що сьогодні важливо показати білорусам, що весь світ підтримує їхнє прагнення до демократичного розвитку держави, захисту національних інтересів, мови і традицій.

“Українці, які в історії незалежної держави пройшли декілька революцій і майданів у боротьбі за демократію, за свободу вибору, за права людини, за шлях України в Євросоюз і НАТО, сьогодні співпереживають білорусам.

Ми щиро підтримуємо тих громадян, які вийшли на протести і борються за демократичні права у Білорусі. Ми дуже шкодуємо, що вони сьогодні потерпають від насильства правоохоронних органів”, – сказав Петро Шкутяк.

Він зазначив, що жодна диктатура не була і не буде успішною. Кожна диктатура, зокрема і білоруська, зазнає краху. І диктатор, який 26 років править країною, також зазнає краху.

“Ми хочемо, щоб їхній шлях разом з Україною пролягав у сім’ю європейських народів, НАТО і щоб вони дали гідну відповідь агресору – Російській Федерації, яка теж не полишає плани поглинути/захопити Білорусь”, – додав Шкутяк.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: