fbpx

Швидкі та зручні мікропозики

Політика 10:11, 08.05, 2020

Мікропозики мають велику кількість переваг, якщо їх порівнювати з банківськими картковими продуктами. Оформивши мікрозайм, можна розраховувати на швидке обслуговування, невисоку процентну ставку та функціональність. Споживачу значно зручніше скористатися швидким кредитом на карту, щоб вже за лічені години витрачати кошти на потрібну мету.

Отримання грошей за годину

Щоб стандартним способом оформити банківську карту, потрібно чекати до 4 днів. За цей час подається заявка, а потім володар отримує свою карту. Під час обслуговування дистанційного характеру оформлення за межами відділення неможливе. Потрібно звернутися в банк і підписати договір, щоб отримати кошти за кредитною карткою.
Швидкі та зручні мікропозики 1

Що ж стосується мікропозики, то її отримують за годину. Що для цього потрібно – це подати заявку в електронний спосіб, відправити відскановані копії документів і пройти верифікацію. Ще однією перевагою такої послуги як кредит онлайн на карту є можливість зарахування грошей на різні платіжні інструменти. Мова іде про електронні гаманці, або розрахункові рахунки.

Рідко коли на позику потрібно очікувати більше кількох годин, а от банківський кредит оформляється кілька днів.

Процентна ставка мікропозик

Процентна ставка при оформлення мікропозики онлайн становить 0% на день. Подібні умови пропонують повторним і надійним клієнтам. Якщо брати ставку середнього зразка, з 1% за день при позиці, що становить 10 тисяч гривень на 7 днів, то за день вартість позики буде дорівнювати 100 гривень. Сплата за тиждень становитиме 700 гривень. У той же час серед переваг варто назвати такі:

1. Наявність грошей на рахунку впродовж години.

2. Економія часу. Не потрібно їхати у відділення, щоб оформити документи.

3. Дистанційність усього процесу. Кредит обслуговують без дзвінків. Не потрібні і особисті поручителі.

4. Мікропозика коштуватиме значно дешевше, ніж картковий продукт.

5. Кожна успішно погашена позика сприятиме зниженню відсоткової ставки. Жоден банк, що видає карти, нічого подібного запропонувати не зможе.

Переваги сервісу

Вигідно отримувати фінансування онлайн на терміни, що будуть незначними. А от кредитною карткою користуються значно довше. Якщо ж кошти потрібні безпосередньо зараз, то варто скористатися доступною і зручною мікропозикою.

Сервіс є абсолютно безкоштовним. Не потрібно платити за його користування. Для оформлення мікропозики потрібно мінімум документів, а усі дані – надійно захищені.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: