fbpx

"Слуга народу" представила своїх мажоритарників на Прикарпатті

Політика 12:10, 12.07, 2019

Кандидати в народні депутати з прохідної частини списку партії Володимира Зеленського «Слуга народу» в Івано-Франківську представили кандидатів-мажоритарників, які балотуватимуться в округах Прикарпаття.

НА ФОТО: Кандидати-мажоритарники "Слуги народу" в Івано-Франківській області

5-й номер у виборчому списку “Слуги народу” Галина Янченко подякувала прикарпатцям – усім, хто працював у команді Зеленського, волонтерам, членам ДВК, ОВК і звичайним виборцям, які дали безпрецедентний рівень підтримки команді Володимира Зеленського.

У “Слузі народу” зазначають, що зараз у багатьох регіонах зіштовхуються з маніпуляціями і спробами деяких кандидатів вводити виборців в оману. Такі недобросовісні кандидати розповідають, що нібито отримали підтримку Володимира Зеленського, створюються клони, реєструються люди з такими ж прізвищами, реєструються різні громадські організації, приватні підприємства з назвою «Слуга народу», запускається агітація, навмисно зроблена подібною до бренду “Слуга народу”.

"Слуга народу" представила своїх мажоритарників на Прикарпатті 1
Кандидати в депутати з прохідної частини списку “Слуги Народу”

«Це все для того, щоб заплутати виборця. Але ми віримо, що українці стають розумнішими з кожним днем», – зазначила Галина Янченко.

«Сьогодні ми б хотіли представити вам мажоритарних кандидатів, щоб прикарпатці чітко знали, кого підтримати в Івано-Франківській області», – додала Янченко і перейшла до представлення семи кандидатів-мажоритарників від Івано-Франківщини.

По 83 округу балотується Андрій Сторожук – адвокат, директор комунального підприємства. Його округ – Івано-Франківськ.

По 84 округу іде Ігор Фріс – кандидат юридичних наук, нотаріус. Його округ – це місто Тисмениця, приміські села Івано-Франківська, місто Бурштин, Тисменицький, Тлумацький райони, частина Галицького.

По 85 округу – Едуард Прощук, підприємець, громадський діяч. Його округ – це місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони, частина Галицького району.

По 86 округу йде Олександр Матусевич – директор Вигодського лісового господарства. До округу входять місто Болехів, Долинський, Рожнятівський райони, частина Богородчанського району.

По 87 округу – Зеновій Андрійович, міський голова Надвірної. Його округ – це місто Яремче, Надвірнянський район, частина Богородчанського.

По 88 кругу йде Андрій Шевченко – економіст. До округу входять місто Коломия, Городенківський район, частина Коломийського району.

По 89 округу – Володимир Тимофійчук, підприємець, фермер, багатодітний тато. Його округ – це Верховинський, Косівський, Снятинський райони.

Денис Монастирський, який ходить до першої 20 виборчого списку «Слуги народу» зазначив, що часу для реальних змін у нас небагато. Треба швидко розпочати ті реформи, на які українці чекають десятиріччя.

А без підтримки у Верховній Раді України Президенту Володимиру Зеленському реалізувати свої ініціативи буде дуже складно.

«На жаль, ми зіткнулися з саботажем. Нічого не хочуть приймати, нічого не хочуть обговорювати, вставляють палиці в колеса і цим показують свою практично нульову ефективність. Було проаналізовано коефіцієнт корисної дії Верховної Ради 8 скликання, і він склав 6%. Це означає, що з усіх проектів законів у парламенті було ухвалено як закони лише 6%, а усе решта – це так званий «законодавчий спам», – сказав Монастирський.

Він додав, що партія «Слуга народу» потребує підтримки виборців. А Президент Зеленський потребує підтримки Ради, щоб виконати свої обіцянки

«Маючи такий кредит довіри, а Президенту довіряють 70% українців, партія має рейтинг близько 50%. Ми не маємо іншого варіанта, як виправдати цю довіру. Просимо вашої підтримки – дати нам можливість кількісно мати право і можливість у парламенті ухвалювати відповідні рішення», – завершив Денис Монастирський.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: