fbpx

Співати не вмію, фішечок і шоу не покажу: чому Олексій Петечел зібрався у Верховну Раду

Політика 13:40, 25.06, 2019

Олексій Петечел – кандидат юридичних наук, практикуючий адвокат – йде у Верховну Раду від «Європейської Солідарності» писати законопроекти і допомагати місцевій владі залучати фінансування з державного бюджету на інфраструктурні об'єкти в Івано-Франківську.

НА ФОТО: Петро Шкутяк і Олексій Петечел

Сьогодні у відкритому офісі «Європейської Солідарності» в Івано-Франківську представили кандидата у народні депутати по 83 мажоритарному виборчому округу Олексія Петечела.

Олексій Петечел – 36-річний правник, 13 років викладає в Юридичному інституті ПНУ, паралельно займається юзридичною практикою. Одружений, виховує доньку і сина.

«Олексій Петечел – інтелігентний чоловік, людина нового формату, кандидат юридичних наук, з досвідом і юридичною практикою. Добре знає проблематику і потреби Івано-Франківська. Для роботи у Верховній Раді не потребує багатьох помічників. У Олексія достатньо навиків і знань, щоб творити законодавство. Його пропозиції уже враховані у деяких законодавчих актах», – представив Олексія Петечела голова фракції БПП «Солідарність» в Івано-Франківській міській раді Петро Шкутяк.

Рішення йти у Верховну Раду Олексій прийняв не одразу, навіть після того, як дав згоду, були сумніви. Допомогла впоратися з ваганнями підтримка дружини.

У Верховній Раді Олексій Петечел займатиметься законопроектною роботою та помагатиме франківській громаді залучати кошти держави для співфінансування інфраструктурних проектів.

«Співати добре я не вмію, жарти хіба друзі можуть оцінити., якісь шоу і фішечки від мене ви не побачите. Займатимусь законодавчою роботою. Насправді робота в сесійній залі і комітетах – це рутинна і достатньо важка праця», – розповів Олексій Петечел.

За його словами, “Європейська Солідарність” має чітку мету – до 2023 року Україна має виконати усі “домашні завдання”, у тому числі законодавчого спрямування, для вступу в Європейський Союз і НАТО.

«В цьому плані Петро Порошенко готовий підставляти плече і допомагати чинному президенту, щоб це дійсно відбулося у найкоротші строки. І тут ми готові співпрацювати з усіма політичними силами, за винятком партій, пов’язаних з колишніми регіоналами», – сказав Петечел.

Петро Шкутяк відзначив, що зараз у ВРУ важливі люди, які можуть творити законодавство, бо одними розмовами Україна не зможе добитися ні утримання санкцій проти Росії, ні вступу в ЄС чи НАТО.

Петро Порошенко представив кандидата по Івано-Франківському мажоритарному округу

Також Олексій Петечел обіцяє сприяти законодавчому поглибленню однієї з найуспішніших реформ в Україні – процесу децентралізації.

«Сьогодні ми бачимо зміни в Івано-Франківську, які безпосередньо пов’язані з децентралізацією. Я думаю, це ще не межа і ми можемо покращувати фінансовий стан територіальних громад. Треба максимально забезпечити можливість залишати податки на місцях, і нехай місцева влада з громадою самостійно визначають пріоритети, які необхідні для розвитку».

Друга важлива річ, яку, за словами Петечела, потрібно активізувати, – об’єднання Івано-Франківська з навколишніми селами.

«Ми поки що не чуємо конкретних результатів роботи місцевої влади про можливість об’єднання з навколишніми селами, натомість дуже активно чуємо, як приміські села бажають об’єднуватися у своє малесенькі ОТГ. Два приклади уже маємо. Загвіздянська і Угринівська ОТГ уже вирішили йти своїм шляхом», – каже кандидат.

У найближчі дні Петечел розпочне зустрічі з виборцями, щоб почути їхні пропозиції, проблеми. «Будемо все систематизувати і після перемоги впроваджувати пропозиції виборців у законодавство», – зазначив кандидат.

«Олексій не є ні одіозною фігурою, ні представником олігархату. Це повністю самодостатня, освічена людина, і ми щиро його підтримуємо. Ми гордимося, що в нашому окрузі йде такий кандидат. Закликаємо всіх підтримати Олексія як гідного кандидата на цих парламентських виборах по Івано-Франківському мажоритарному окрузі», – підсумував Петро Шкутяк.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: