fbpx

США ввели санкції проти Коломойського і його родини

Політика 15:28, 05.03, 2021

Про внесення до санкційного списку олігарха і колишнього державного чиновника України Ігоря Коломойського заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

“Перебуваючи на посаді голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації України з 2014 по 2015 рік, Коломойський брав участь у корупційних діяннях, що підривали верховенство права і довіру української громадськості до демократичних інститутів і процесів урядування, включаючи використання свого політичного впливу та офіційної влади для особистої вигоди”, – йдеться у заяві.

У заяві зазначається, що хоча нинішнє визначення базується на діях у час його перебування на посаді, є занепокоєння поточними безнастанними спробами Коломойського підірвати демократичні процеси й інституції в Україні, що становить серйозну загрозу для її майбутнього.

Рішення про внесення у санкційний список ухвалене відповідно до розділу 7031(c) Закону про фінансування Державного департаменту, іноземних операцій та дотичних програм 2020 року.

США ввели санкції проти Коломойського і його родини 1

Окрім самого Ігоря Коломойського, до санкційного списку внесені члени його родини: дружина Ірина Коломойська, його дочка Анжеліка Коломойська та син Ізраїль Цві Коломойський.

“Цей крок робить Ігоря Коломойського та кожного з цих його найближчих родичів неприйнятними для в’їзду до США. Це рішення підтверджує прагнення США підтримувати реформи політичного, економічного та судового секторів, які є ключовими для євроатлантичного шляху України”, – зазначається у повідомленні.

Блінкін зазначає, що США продовжують підтримувати всіх українців, чия робота рухає реформи вперед. Державний  департамент і надалі використовуватиме подібні повноваження й інструменти, щоб сприяти відповідальності корумпованих суб’єктів у цьому регіоні та в усьому світі.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: