fbpx

Трьох іноземців депортують з Прикарпаття

Політика 18:49, 31.05, 2023

Упродовж цього тижня працівники міграційної служби в Івано-Франківській області виявили трьох іноземних громадян, які не мали законних підстав перебувати в Україні.

Зокрема, йдеться про 47-річного громадянина Республіки Судан, який свого часу навчався у виші в Харкові, але після завершення навчання у визначений законодавством термін не виїхав з України. Натомість чоловік мігрував зі східних теренів нашої країни на Прикарпаття.

Ухвалене рішення про примусове повернення його в країну походження або в треті країни. Та повідомлено про заборону відвідувати Україну упродовж трьох років.

Такі ж наслідки вчиненого правопорушення має 24-річна громадянка Туркменістану. Після перевірки документів працівники міграційної служби з’ясували, що дівчина порушила умови візового режиму, тобто своєчасно не виїхала з України після закінчення терміну дії візи. Іноземна громадянка сплатила штраф і покинула територію України.

Рішення про примусове повернення з України ухвалено і щодо громадянки Нідерландів. Іноземка має сплатити штраф за порушення правил перебування в Україні і в червні виїхати за кордон.

З початку року в Івано-Франківській області складено понад 130 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень іноземцями правил перебування в Україні.

Правопорушники сплатили штрафів до державної казни на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: