fbpx

Три вимоги від Марцінківа до старост сіл Франківської ОТГ

Політика 15:56, 09.11, 2020

Міський голова Руслан Марцінків озвучив три вимоги до майбутніх 18 старост сіл, що увійшли до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

В ході сьогоднішнього брифінгу голова ОТГ нагадав, що найближчим часом буде призначено 18 старост.

«Ми домовилися про те з громадами – в переважній більшості громади визначилися з старостами ще на виборах. Біля церков ми проводили громадські слухання – опитували людей, кого вони б хотіли мати старостою», – розповів мер.

Разом з тим, на думку мера, особи, які претендують на зайняття посад сільських старост, повинні виконати кілька умов.

По-перше, в контексті розробки стратегії розвитку Івано-Франківської ОТГ до 2030 року дуже важливо, на думку мера, щоб така ж стратегія розвитку була подана кожним кандидатом на посаду старости для кожного села.

По-друге, як зауважив міський голова, на наступній сесії Івано-Франківської міської ради планується затвердити Статут об’єднаної територіальної громади. Відтак від потенційних старост очікують пропозицій до цього статуту.

Третьою умовою є формування при кожному старості громадської ради з найбільш авторитетних жителів села, пише БРІЗ.

«Ради, які вирішуватимуть по селах питання з числа представників найдостойніших – представників церковних громад, кола, садочок, де є наявні, тобто старійшин, також колишніх депутатів різних рівнів. Важливо, щоби ця громадська рада представляла справді ті села, що увійшли до Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади, – зазначив мер і підсумував: – Тому вимоги до старост такі: це є стратегія розвитку громади до 2030 року, це є статут об’єднаної територіальної громади – пропозиції, це є громадські ради», – зазначив Марцінків.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: