fbpx

Тищенко з «Голосу» пояснив, як створити нові робочі місця на Прикарпатті

Політика 12:25, 16.07, 2019

Нові робочі місця у регіоні треба створювати шляхом розвитку глибинної деревообробки та переробки ягід і грибів.

В цьому переконаний кандидат у народні депутати по 87 округу від партії «Голос» Святослава Вакарчука Володимир Тищенко.

«Зараз ліс відправляється за кордон як дрова, потім туди їдуть наші люди на роботу, заробляють гроші і купують за них, серед іншого, і меблі з нашого ж лісу. А потрібно запроваджувати глибинну переробку деревини на місці. Це створить серйозну додану вартість і дасть більше прибутку. Так само з грибами і ягодами: зараз їх замороженими відправляють за кордон замість того, щоб у нас на заводах консервувати і продавати готову продукцію, заробляючи значно більше», – пояснює кандидат.

За словами Тищенка, дуже болюче в окрузі питання лісозаготівлі. Він вважає, важливо виробити раціональне ставлення до ресурсів, якими багатий край, щоб забезпечити сталий розвиток, високий рівень життя мешканців і при цьому не шкодити середовищу.

«Ліс потрібно заготовляти, але обов’язково вчасно відновлювати і садити. Якщо ліс вчасно не зріжеш – він просто зігниє. Потрібно створити грамотну державну програму з відновлення лісів, щоб було чітке розуміння, які ліси можна, а які не треба рубати», – каже Тищенко.

Кандидат зазначає, що цехи з деревообробки та переробки ягід, грибів коштують дорого і бізнесмени зараз бояться інвестувати в ці напрямки. Але якщо запропонувати інвесторам чесні правила, рівні умови і стабільність, позбавити корупційних витрат, то вони сюди зайдуть, переконаний Володимир Тищенко.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: