fbpx

У Брошнів-Осаді відкрили ЦНАП з дитячим куточком та місцем для очікування відвідувачів

Політика 06:39, 05.12, 2019

У Брошнів-Осадській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг, завдяки якому 10 тисяч мешканців громади отримають доступ до якісних адміністративних послуг з мінімальними затратами часу і кількістю візитів.

Завдяки інституційній підтримці Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe громада успішно створила належний ЦНАП, в якому будуть надаватись 100 необхідних для мешканців послуг. Громада зробила частковий ремонт приміщення ЦНАП, який пристосований для людей з обмеженими можливостями, а також обладнаний дитячим куточком та місцем для очікування відвідувачів Центру, інформує Івано-Франківський офіс з розвитку місцевого самоврядування.

«До створення ЦНАП громада йшла практично від моменту свого створення. Ще два роки тому це приміщення, де ми сьогодні відкриваємо Центр надання адміністративних послуг, практично не належало ОТГ. Зараз це комфортні умови для максимально швидкого та якісного надання послуг, за якими звертаються мешканці», – зазначив голова Брошнів-Осадської громади Назарій Іванів.

У ЦНАПі облаштували шість робочих місць, включно з двома віддаленими робочими місцями адміністратора, меблями, технікою та програмним забезпеченням «Вулик».

«Дуже важливо, що доступ до якісних адміністративних послуг за найкращими європейськими зразками отримають не лише мешканці Брошнів-Осади, але й усіх населених пунктів, які увійшли в ОТГ, завдяки віддаленим робочим місцям. Так втілився головний принцип наближення послуг до людей», – наголосила радник з питань муніципальних послуг Центру розвитку місцевого самоврядування Марія Баран.

Працівники ЦНАП Брошнів-Осадської громади завершили курс навчання, розроблений українськими та шведськими експертами. Відповідні сертифікати їм в рамках урочистого відкриття вручив регіональний спеціаліст Програми Олег Білоус.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: