fbpx

У франківському медуніверситеті провели оновлений вишкіл з домедичної допомоги в умовах війни

Політика 11:29, 21.12, 2022

Громадська організація Seb&Co під керівництвом професора, завідувача кафедри травматології, ортопедії і невідкладної військової хірургії ІФНМУ Вадима Сулими провела оновлений вишкіл з домедичної допомоги в умовах війни.

Учасники мали можливість теоретично ознайомитися з алгоритмом MARCH та практично відпрацювати навички надання домедичної допомоги на сучасних манекенах зі штучною кров‘ю, повідомили у пресслужбі ІФНМУ.

«Я ходила на ваші вишколи ще до того, як це стало мейнстрімом! Саме професор Сулима та його команда в березні цього року показали мені турнікет та навчили користуватися ним», – ділиться учасниця вишколу Катерина Русоцька у своїх соцмережах.

На оновлений вишкіл завітала й представниця UPSHIFT (глобальна інноваційна програма ЮНІСЕФ) Олена Куваєва, яка була менторкою команди під час виборювання гранту.

«Сьогодні команда Seb&Co зробила апробацію оновленого вишколу з муляжами, бинтами, накладками й іншими прикольними штуками, назв яким я й не згадаю. І все було на найвищому рівні! А далі – більше. Маємо план ще принаймні на 4 вишколи.

Але я знаю Seb&Co: де 4, там і 8! Можливо, не лише в Івано-Франківську» – коментує Олена.

Для створення максимально наближених до ситуації умов команда Seb&Co змоделювала драматичну яву з потерпілими після вибуху.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: