fbpx

У Франківську впала кабіна ліфта з трьома людьми і собакою – ніхто не постраждав

Політика 12:01, 10.07, 2020

Комунальники стверджують, що причиною аварійної ситуації стало перевантаження.

Про аварійну ситуацію з ліфтом у будинку по Івасюка, 30 повідомила Наталія Дяченко.

“Близько 5 години вечора мої батьки у ліфті просто впали з 5 поверху і зупинилися аж між 1 і 2 поверхами”, – написала жінка.

Вона зазначила, що на “визволення” з ліфта довелося очікувати більше години.

Аварію сьогодні прокоментували у КП “Теплий дім”.

Комунальники вказують, що сьогодні зранку інженерна служба “Теплого дому” спільно з представниками профільної підрядної організації провели обстеження механізмів.

Зазначається, що ліфт 1988 року випуску, це є середній вік ліфтів у франківських будинках. Згідно з вимогами законодавства, минулого року ліфт пройшов експертне обстеження та отримав дозвіл на подальшу експлуатацію. Відповідно до вимог експертизи були проведені необхідні заміни, зокрема змонтовано новий канат. Таким чином механізми підіймача перебувають у цілком справному стані.

Ймовірною причиною зворотного ходу є перевантаження кабіни. В момент аварії в ній перебували троє дорослих і собака сенбернар.

“На жаль, старі підіймачі не обладнані блокуванням від перевантаження. Як наслідок – двигуну не вистачило потужності, і після короткого падіння кабіна була зафіксована захисними клинами”, – йдеться у повідомленні КП.

“Теплий дім” нагадує, що паспортна вантажність ліфтів, встановлених у будинку №30, лише 320 кг. Аналогічні підіймачі працюють у більшості будинків по вул. Івана Павла II, Молодіжній, Хоткевича, Миру.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: