fbpx

У Городенківській громаді стартує подача документів на Громадський бюджет

Політика 14:17, 31.01, 2022

Першого лютого у Городенківській громаді стартує подача документів на Громадський бюджет 2022 року. Мета ініціативи полягає у посиленні взаємодії влади з громадськістю задля спільного прийняття рішень. Загальна сума фінансування складає мільйон гривень, а максимальна сума одного проєкту – 100 тисяч гривень.

Про це розповів голова громади Богдан Кобилянський, повідомляють в Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

«Міська влада вже другий рік поспіль впроваджує Громадський бюджет як інструмент розвитку взаємодії влади з громадськістю для спільного прийняття рішень, громадянської активності та партнерської взаємодії. Громадський бюджет спрямований на залучення мешканців до активної участі у розвитку та покращенні громади», – говорить очільник Городенківської МТГ.

Громадський бюджет – це частина коштів з бюджету громади, що йде на фінансування проєктів та пропозицій мешканців громади. Автором проєкту може бути мешканець громади віком від 14 років. Він повинен розписати проєкт – від ідеї  до витрат на його реалізацію. Далі – фінальне голосування, на якому мешканці самі визначають, які проєкти будуть реалізовані в громаді. Проєкти-переможці отримують фінансування та будуть реалізовані вже в цьому році.

Один автор може подати не більше як три проєкти, зібравши необхідну кількість підписів на підтримку своєї ініціативи.

Богдан Кобилянський зауважив, що цьогоріч максимальна сума одного проєкту становитиме 100 000 грн. Свої ідеї можна подавати за напрямками: «навколишнє середовище», «молодь», «спорт», «охорона здоров’я», «соціальний захист», «безпека та громадський порядок», «дорожнє господарство», «енергозбереження», «комунальне господарство», «культура та туризм», «освіта», «телекомунікації, “зв’язок та інформаційні технології”, “інше, в тому числі ініціативи членів об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: