fbpx

У Коломиї представили кандидатів від "За майбутнє"

Політика 20:20, 16.09, 2020

У Коломиї представили команду кандидатів “За майбутнє”, яка йтиме на місцевих виборах до сільських, міських рад територіальних громад та обласної ради. 

Це фахівці з різних сфер: учасники російсько-української війни, громадські активісти, волонтери, підприємці, спортсмени, юристи, вчителі та медики, які пропонують одну мету – зробити Коломийську ОТГ комфортним для життя краєм із щасливими та успішними людьми.

У Коломиї представили кандидатів від "За майбутнє" 1

«Ми реальними справами кожного дня доводимо, що хочемо кращого майбутнього, думаємо про своїх дітей, – розповів представник команди “За майбутнє” Ігор Костюк. – Ми представлені всіма сферами, тому я гордий, що працюю пліч-о-пліч з такою командою. Я думаю, що у нас все вийде”.

Покращення інфраструктури Коломийської ОТГ, розвиток підприємництва та залучення інвестицій – саме таке першочергове завдання ставить перед собою коломийська команда “За майбутнє”.

“Наша партія “За майбутнє” – за справедливість соціальної політики та економічний прагматизм. Наша партія після перемоги захищатиме людей та середній бізнес, тому що, як ви знаєте, зараз підприємцям дуже тяжко. Тим більше, що ще й коронавірус наносить свій удар по бізнесу. Йому тяжко відновлюватися. А це і робочі місця, і податки – а це ж зарплати вчителям і лікарям. Саме це – наша основна мета, над якою ми надалі будемо працювати”, – говорити Ігор Костюк.

У Коломиї представили кандидатів від "За майбутнє" 3

Кандидат на посаду голови Коломийської ОТГ – відомий на Прикарпатті громадський діяч Назарій Тодорів стверджує, що для Коломиї настає той момент, коли потрібно зробити якісний стрибок у розвитку.

“Настав той момент, коли нам потрібно рухатися ще більшими кроками. Тому я прийняв рішення висувати свою кандидатуру на посаду голови Коломийської ОТГ, – каже Назарій Тодорів. – Я впевнений, що за наступні п’ять років сильною командою ми зробимо наше місто комфортним”.

Заслужений тренер України, віцепрезидент Федерації боксу України Іван Данилишин переконаний, що Коломиї потрібна здорова та активна молодь. І молодим людям потрібно створити всі умови для занять улюбленими видами спорту.

“У кандидати в депутати обласної ради я іду з таким меседжем: “гарна Коломия та здорові люди”. За короткий час нам вдалося дуже багато зробити. Це відновлення та збереження фізкультурно-спортивного комплексу, протягом багатьох років ми оздоровлюємо дітей, відкриваємо нові спортивні гуртки і це – без жодної копійки з місцевого бюджету. З такою командою нам буде під силу робити дуже багато”, – зауважує Іван Данилишин.

Служіння громаді кандидати від “За майбутнє” вважають найважливішими. Тому і покладаються на своїх виборців. А однодумців запрошують приєднуватися до команди.

“Якщо у вас є бажання, сила й ідеї, щоби змінювати своє місто і вибирати своє майбутнє і майбутнє своїх дітей саме тут, у Коломиї, приєднуйтесь до нашої команди, разом ми доведемо, що можемо”, – закликав Ігор Костюк.

Реклама

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: