fbpx

У Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили виставку кованих скульптур та живопису

Політика 21:20, 20.01, 2023

У Музеї мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську відкрили виставку кованих робіт Ярослава Паньківа та виставку живопису Миколи Качура.

Переглянути роботи можуть усі охочі, експозиція працюватиме протягом трьох тижнів, повідомляє Суспільне.

Роботи коваля Ярослава Паньківа популярні не лише в Україні, а й за кордоном. Чоловік займається ковальством уже 20 років. На виставці митець представив те, що залишилося у майстерні, бо багато його робіт — це вмонтовані в архітектуру елементи.

У Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили виставку кованих скульптур та живопису 1

За словами Ярослава Паньківа, у роботі він використовує австрійський камінь та український метал. Виготовляти вироби він намагається з одного шматка металу.

“Роботи вражають професійністю, дуже витончені. В них вкладено багато ковальської праці, втілено чимало творчих ідей. Висока майстерність! Дуже приємно, що така виставка є. Дякую Ярославу, що зміг показати те, що зробив за той, як він каже, короткий, але дуже продуктивний і творчий час у ковальстві”, — ділиться враженнями коваль Сергій Чайка, який прийшов подивитися на роботи колеги.

У Музеї мистецтв Прикарпаття відкрили виставку кованих скульптур та живопису 2

У Музеї мистецтв Прикарпаття також представили 30 картин Миколи Качура. Усі роботи художник написав під час повномасштабної війни в Україні й назвав свою експозицію “Переможем темряву”.

“Хотів передати всі свої емоції, увесь негатив і те, що мені наболіло, на полотнах. Я передавав те, що відчував”, — говорить Микола Качур.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: