fbpx

У ногу з часом: Ігор Фріс приєднався до #голосуйчелендж

Політика 13:11, 07.07, 2019

Кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» по 84 виборчому округу Ігор Фріс продемонстрував свої боксерські навички, приєднавшись до популярного у світі челенджу - #bottlecapchallenge.

Після серії майстерних ударів на відео, яке розміщене на офіційній сторінці Ігоря Фріса у мережі “Фейсбук”, він жартома зазначив, що можна і “так” змінити владу.

#ГолосуйЧелендж – Ігор Фріс

У світі набирає популярності #bottlecapchallenge, а ми пропонуємо – #голосуйчелендж!Збити ногою пляшкову кришечку – це круто, але ще крутіше скористатися шансом змінити країну. Приходьте на дільниці 21 липня #зробимоїхщераз разом!Передаю естафету Olexandr Shevchenko#зекандидат #слуганароду #ЗеФріс #округ84 #зе #зекоманда2019 #зекомандаПрикарпаття #партіяслуганароду #зробимоїхразом

Опубліковано Слугою Народу – Ігором Фрісом – 84 округом Субота, 6 липня 2019 р.

Ігор Фріс закликав українців доєднатися до #голосуйчелендж та 21 липня прийти на вибори і обрати достойних депутатів до Верховної Ради. 

«Збити ногою пляшкову кришечку – це круто. Але ще крутіше – скористатися шансом змінити країну. Приходьте на дільниці 21 липня. Зробимо їх ще раз разом!» написав кандидат в народні депутати та передав естафету Олександру Шевченку.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: