fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії

Політика 16:14, 19.07, 2019

Оскільки на окрузі №83 ведеться запекла боротьба, то в штабі Олексія Петечела не виключають можливих інформаційних атак, оскільки їхній кандидат є одним із лідерів передвиборчої гонки.

Штабісти нагадують про схожий випадок, який трапився в останній день виборчих перегонів 2014 року, коли канал, наближений до олігарха Коломойського, у замовному сюжеті облив брудом ще одного кандидата, а нині голову фракції “Європейської Солідарності” в Івано-Франківській міській раді Петра Шкутяка (дивіться сюжет з 17.10 хвилини).

Варто нагадати, що ніхто із політичних опонентів Олексія Петечела так і не підписав запропонований ним Меморандум про чесні вибори. Тому у штабі кандидата переживають про можливий інформаційний бруд, який може вилитись на кандидата.

Тому сам Олексій Петечел та його команда закликають франківців не піддаватися на брудні інформаційні вкиди, які можливі проти нього цими днями.

Також у пресслужбі Олексія Петечела повідомили, що кандидат вірить у свою перемогу та сподівається на підтримку виборців у неділю, 21 липня.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: