fbpx

У Вакарчука знайшли спосіб, як нарешті відремонтувати дороги на Франківщині

Політика 13:05, 08.07, 2019

Спрямовувати зовнішні запозичення у Дорожній фонд, встановити його справедливий розподіл та встановити відповідальність для підрядників за якість дорожнього покриття. Це дозволить вирішити наболілу проблему будівництва і ремонту доріг. Відповідні зміни у законодавство хоче впровадити кандидат у народні депутати від партії «Голос» по 87 округу Володимир Тищенко.

Він зауважив на вкрай незадовільному, а подекуди аварійному стані доріг у Надвірнянському районі.

У Вакарчука знайшли спосіб, як нарешті відремонтувати дороги на Франківщині 1

«Люди кажуть, деякі дороги тут не ремонтували ще з 70-х… Швидка до людей їде по півтори години. Дерев’яні мости показувати б у музеях, а по нас у них ходять люди і гинуть. Два смертельні випадки тільки за останній рік… Вісімнадцятирічний хлопець взагалі не пам’ятає, щоб колись дорогу робили, це ще до нього було… XXI століття… А тим часом з білбордів дивляться усміхнені обличчя можновладців: «Будуємо дороги – розвиваємо Україну». Агов, де ви їх будуєте!? Їх взагалі хтось бачив, ті ваші дороги!?» – наголосив Тищенко.

Кандидат у народні депутати вважає неприйнятним нинішній дорожній фонд, який становить всього 348 мільйонів з необхідних 30 мільярдів.

«Можна було б перекрити недостачу зовнішніми запозиченнями, але закон дозволяє залучати не більше ніж 10% від бюджету», – обурюється він.

У Вакарчука знайшли спосіб, як нарешті відремонтувати дороги на Франківщині 3

Відтак Володимир Тищенко акцентує на необхідності зміни законодавства для спрямування зовнішніх запозичень саме у дорожній фонд та встановлення справедливого розподілу коштів.

“Беру на себе зобов’язання врегулювати це питання одним із перших. Не буду обіцяти збудувати дорогу, як це роблять інші, бо це буде обманом виборців, адже депутат – не служба автомобільних доріг! Проте можу гарантувати, що, ставши депутатом, зареєструю відповідний законопроект!”

Також Тищенко наголосив на важливості встановлення відповідальності підрядників за якість дорожнього покриття та запевнив, що як народний депутат України зобов’язується особисто здійснювати контроль «місцевих», аби не допустити розкрадання коштів чи їх нецільового використання.

Нагадаємо, на 87 окрузі є два найімовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірної Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: