fbpx

У Верховині з лекцією «Є різниця!» виступить Володимир В’ятрович

Політика 19:10, 20.09, 2020

У Верховині на Співочому полі завтра з лекцією «Є різниця!» виступить Володимир В’ятрович. Народний депутат, голова Інституту національної пам’яті 2014-2019 років, керівник Івано-Франківської обласної організації «Європейської Солідарності» пропонує обговорити, що насправді ховається за політичним мемом, чим відрізняється політика Зеленського від політики Януковича і чому обидва стоять поруч, а також довкола яких цінностей має об’єднуватися нація.

Лекція Володимира В’ятровича «Є різниця! Роль національної ідентичності у війні та реформах в країні» дасть відповіді на запитання, чому і за що воює Україна у війні з Росією, де наш інформаційний фронт, що потрібно зробити, щоб наша держава стала справді незалежною, і чому є різниця, якою мовою розмовляють українці і до якої церкви вони ходять.

Початок лекції – о 17.00, Співоче поле, Верховина.

«Ми подолаємо негаразди, коли системно на державному рівні парламент, уряд і президент разом працюватимуть задля зміцнення національної ідентичності.

Ми переможемо на сході, коли відвоюємо інформаційний фронт, коли й надалі на українську ідею працюватимуть важливі інституції. Це «Український інститут книги» – для підтримки українського книговидання. Це «Український культурний фонд», який є грантодавцем українських культурних ініціатив. Це «Український інститут», що пропагує українську культуру в світі. А також «Державний комітет кіно», завдяки якому ми стали свідками буму якісного українського кіно. Коли «Український інститут національної пам’яті» буде й надалі популяризувати нашу історію та здійснювати деконструкцію російських та совєтських історичних міфів», – вважає Володимир В’ятрович.

Він наголошує, що ще одним надзвичайно важливим в контексті національної ідентичності чинником підтримка української Церкви. Тому, що російська церква – один з потужних інструментів формування саме російської ідентичності в українській державі.

«Ті, хто кажуть, що мова, історія, культура лише відволікають ресурси, спрямовані на подолання кризи, помиляються. Або відверто брешуть, бо не хочуть цього подолання, не хочуть бачити Україну сильною», – наголошує очільник ЄС на Франківщині.

ПРОМО

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: