fbpx

У високогір'ї Карпат лісівники відновлюють вівчарство

Політика 19:15, 26.05, 2020

Гринявський лісгосп орендує полонину Луковиця, що знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря та має площу 268 гектарів.

Для вівчарів лісівники збудували хату-стаю, а у Гостівецькому лісництві побудували зимівник для тварин.

З середини травня до ранньої осені на полонині п’ятеро вівчарів випасають понад 100 овець, інформує пресслужба обласного управління лісового та мисливського господарства.

“Вівці невибагливі тварини і можуть випасатися у ярах, непридатних для ріллі землях. На неугіддях, як правило, розводяться різні шкідники, вівці допомагають боротися з ними, – йдеться у повідомленні. – Та насамперед вівці дають корисну продукцію: м’ясо, молоко, вовну. З молока роблять сири – вурду, бринзу, будз. Вовна йде на кожухи, килими, ліжники”.

Вівчарство на полонині "Луковиця"

У високогір’ї Карпат лісівники Гринявського лісгоспу відновлюють вівчарство. Для цього орендували полонину Луковицю, що знаходиться на висоті 1300 метрів над рівнем моря та має площу 268 гектарів. Для вівчарів лісівники збудували хату-стаю, а у Гостівецькому лісництві побудували зимівник для тварин.З середини травня до ранньої осені на полонині п’ятеро вівчарів випасають понад 100 овець.Вівці невибагливі тварини, і можуть випасатися у ярах, непридатних для ріллі землях. На неугіддях, як правило, розводяться різні шкідники, вівці допомагають боротися з ними. Та насамперед вівці дають корисну продукцію: м’ясо, молоко, вовну. З молока роблять сири – вурду, бринзу, будз. Вовна йде на кожухи, килими, ліжники.Працівники Гринявського лісгоспу бережуть ліс і традиції рідного краю!

Опубліковано Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства Вівторок, 26 травня 2020 р.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: