fbpx

Уряд Канади подарує клен проєкту Промприлад.Реновація

Політика 14:39, 19.09, 2019

Уряд Канади вже тривалий час є партнером проєктів платформи “Тепле Місто” в Івано-Франківську. Посол Канади Роман Ващук відвідував Промприлад ще на ранніх стадіях створення пілотного поверху. А нещодавно був почесним гостем на презентації проєкту в Києві. Так було прийняте рішення подарувати клен від посла і народу Канади як символ дружби між країнами, з містом, регіоном і проєктом Промприлад.Реновація.

“Уряд Канади та наші проєкти вже були серед тих, що повірили у “Тепле Місто”. Тепер так само віримо у Промприлад.Реновація. Ми бачимо, як ці проєкти перетворюють ландшафт міста. Я б сказав, що Івано-Франківськ є найбільш “відчуханішим” містом в Україні за останні 5-10 років. Тобто, той потенціал. який там завжди існував, завдяки “Теплому Місту” вийшов на новий рівень. Як “Тепле Місто”, так і Промприлад.Реновація втілюються згідно із бажаннями містян. Самозарадність – це те поняття, яке підсилюється цими проєктами. Я дуже радий, що ця наша підтримка матеріалізується таким чином, і заохочую вас, щоб ви також підтримали цей проєкт. Чим ви гірші від Канади? Я й сам маю намір інвестувати в майбутньому. Я бажаю вам, щоб і сьогодні, і в подальшому ви підтримали  цю прекрасну ініціативу”, – поділився своїми враженнями від проекту Роман Ващук під час своєї промови на презентації проєкту у Києві.

Уряд Канади подарує клен проєкту Промприлад.Реновація 1

Проєкт Промприлад будується на міжнародній співпраці і є знаковим, адже чимало міжнародних організацій стали його партнерами за ці роки.

“Відколи ми почали співробітництво з проєктом “Тепле Місто”, то побачили перетворення міста силою містян та людей, які вірять у власні господарські містотворчі здібності. Це змінює психологічну географію, і мешканців, і навіть туристів. Я був на Промприладі ще на початках, коли ще майже нічого не було. Тож тепер збираюся перевірити, який відбувся прогрес, і подумати про майбутнє”, – ділиться  Посол про мотив свого візиту. 

Роман Ващук. Про Промприлад.Реновація

«Починаючи зі співробітництва з проектом Тепле Місто, віримо у саме таке перетворення міста силою самих містян» – розповідає, чому підтримує проект Промприлад.Реновація, Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні.На початку червня відбулась презентація Промприлад.Реновація у Києві. За вечір зібрано ще 22 млн грн інвестицій. Загалом вже залучено близько 70 млн грн коштів.Долучайтесь до спільноти інвесторів! Отримуйте дивіденди, ставайте частиною унікального проекту та змін в країні: http://bit.ly/rvipr16

Опубліковано Promprylad.Renovation Вівторок, 16 липня 2019 р.

Місце зустрічі – біля клену при вході в інноваційний комплекс, з вул. Ак. Сахарова, поруч з металевими сходами. Орієнтовна тривалість заходу – з 11.00 до 12.30 год.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: