fbpx

Вакарчук закликає прикарпатців підтримати 21 липня кандидатів від «Голосу»

Політика 18:04, 19.07, 2019

Святослав Вакарчук закликав прикарпатців голосувати за нових людей, які готові боротись за свою мрію. Таких людей об’єднала партія «Голос», серед них кандидат до 87 округу, успішний підприємець Володимир Тищенко.

Про це Святослав Вакарчук заявив на Вічевому майдані в Івано-Франківську разом із кандидатами по одномандатних округах.

«Маємо голосувати за тих людей, в кого в очах горить мрія, за яку вони готові йти вперед, боротися і відстоювати її до кінця», – зазначив Вакарчук.

Голос Івано-Франківськ

Кандидат по 87 округу Володимир Тищенко впевнений: від нашого голосу в неділю залежить, як ми будемо жити наступні 5 років.

«Годі вестися на чергові обіцянки старих політиків, які десятиріччями обіцяють одне й те саме і ніколи нічого не роблять! Ми чули ці порожні обіцянки останні 28 років, і не змінилося нічого, окрім їхніх статків! Увесь цей час вони багатіли, а ми ставали тільки бідніше!» – наголосив кандидат.

голос франківськ

Тищенко відзначив, що країні потрібні негайні зміни і саме тому партія «Голос» йде у владу.

Читайте також: Хто такий Володимир Тищенко: Прикарпаття отримає власний “Голос”

«”Голос” – це єдина по-справжньому українська партія, яка об’єднала всіх патріотів країни. Ми йдемо у владу, щоб знищити владу олігархів, щоб вивести економіку з тіні, щоб створити умови для розвитку малого та середнього бізнесу, щоб привести інвестиції та перезапустити економіку! Ми – це команда професіоналів, яка вміє та знає, як це зробити», – зазначив Володимир Тищенко.

голос франківськ

За його словами, команда партії «Голос» займає жорстку проукраїнську позицію у мовному питанні.

Володимир Тищенко вважає, що олігархи, які мають промислові підприємства на території України, повинні на законодавчому рівні бути зобов’язаними дбати про екологію навколишнього середовища та розбудовувати інфраструктуру району: дороги, лікарні, школи тощо.

голос франківськ

Він виступає за позбавлення громадянства політичних та громадських діячів за перемовини та будь-які контакти з агресором в обхід офіційного спілкування через МЗС, пропонує ввести кримінальну відповідальність за відмову або саботування виконання законів про декомунізацію.

вакарчук голос

Крім того, Володимир Тищенко виступає за те, щоб більшість податків лишалися у місцевих бюджетах та могли бути використані на першочергові потреби районів, а не перерозподілялися в Києві.

Нагадаємо, за словами експертів, на 87 окрузі є два найімовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірної Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

Днями до Надвірної приїжджав відомий український журналіст і політичний оглядач Сергій Рахманін, який закликав прикарпатців підтримати Володимира Тищенка.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: