fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • «Велике будівництво» на Прикарпатті — це та ініціатива, яка створить умови для розвитку нашої молоді, — Василь Івасик, кандидат у депутати обласної ради

«Велике будівництво» на Прикарпатті — це та ініціатива, яка створить умови для розвитку нашої молоді, — Василь Івасик, кандидат у депутати обласної ради

Політика 17:48, 13.10, 2020

Країна оживає. Ремонтуються дороги, садочки, школи й лікарні, які не ремонтувалися десятиліттями. Політична партія «Слуга Народу» активно підтримує програму Президента.

Україна ще не бачила таких масштабних реконструкцій. Під час «Великого будівництва» не тільки ремонтують або перестилають дорожнє покриття. Часто змінюють водопровід, каналізацію та зливні мережі, облаштовують світлофори й тротуари.

До кінця 2020 року планують побудувати сотні шкіл, садочків, лікарень і тисячі кілометрів доріг. Загалом у 2020 році в державний бюджет заклали 1 млрд грн на побудову центрів екстреної допомоги по всій країні. Планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень.

«Ми йдемо на місцеві вибори, щоб надати українській молоді перспективу, знайти цікаву й гідну роботу там, де ти живеш, у своїй громаді. Щоб реалізувати, за завданням президента Володимира Зеленського, стратегію розвитку регіонів, а також завершити проєкт «Велике будівництво», — сказав Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

ДОРОГИ ЯК В ЄВРОПІ

Першочергова задача національного проєкту «Велике будівництво» — привести дороги України до нормативного стану й наблизити до стандартів ЄС.

Василь Івасик
Василь Івасик, кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради

Українські дороги — одні із найгірших у світі. Близько 90-95% усіх шляхів перебувають у незадовільному стані, а половина потребує повного оновлення. З «місячних кратерів» українських доріг не кепкував хіба що ледачий. Програма «Велике будівництво», долаючи бюрократію і безвідповідальність у високих кабінетах, змінює сам технологічний процес ремонту й кладе край «місячним» технологіям асфальтування по снігу або «ремонту» дороги граблями.

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: УКРАЇНЦІ ПІДТРИМУЮТЬ, ОПОЗИЦІЯ — НІ

Програма «Велике будівництво» розрахована не на один рік й охоплює різні типи об’єктів: дороги з придорожньою інфраструктурою, мости, школи, дитячі садки, медичні заклади, спортивні об’єкти. Фінансування відбувається поетапно та з кількох джерел — з державного й місцевих бюджетів — і залежить як від злагодженої роботи парламенту, так і уряду.

стадіон Нафти
Спортивний комплекс ім. А. Гемби Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

У вересні до Верховної Ради було внесено законопроєкт №3991 від «Слуги Народу», яким пропонується зняти обмеження на граничну величину місцевого боргу, якщо витрати не перевищуватимуть у наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування, зокрема, ремонту доріг і мостів.

Під час голосування «за основу» проєкту депутати чотирьох фракцій відмовилися підтримати це рішення. Виступили проти виділення коштів фракції «Європейська Солідарність», «Голос», Батьківщина» та «Опозиційна платформа — «За життя», чим довели, що відверто саботують роботу. Але фракція «Слуга Народу» вкотре підтвердила єдність монобільшості й законопроєкт №3991 ухвалили.

«Освіта, фізична культура й спорт, звичайно, є невід’ємною частиною сучасного способу життя та соціального розвитку суспільства. Проте в Україні й в області ці галузі тривалий час влада обділяла увагою. Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» — це та ініціатива, яка дасть нове дихання цим галузям, яка створить умови для розвитку нашої молоді. Щиро радію можливості займатися реалізацією цієї програми в команді Президента», — говорить Василь Івасик, кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради.

«Велике будівництво» на Прикарпатті — це та ініціатива, яка створить умови для розвитку нашої молоді, — Василь Івасик, кандидат у депутати обласної ради 1
Гаврилівський ліцей Переріслянської ОТГ

Велике будівництво в соціальних мережах

За «Великим будівництвом» можна стежити в реальному часі:

Facebook
Telegram
Instagram
YouTube

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: