fbpx

Відомі прикарпатські спортсмени закликали підтримати партію УДАР на місцевих виборах

Політика 16:58, 15.10, 2020

Відомі прикарпатські спортсмени у відеозверненні підтримали партію УДАР, адже розвиток якісної спортивної інфраструктури – один із пріоритетів програми УДАРу на Івано-Франківщині. Парторганізація має чіткий план розбудови спортивної галузі й підтримки спортсменів та тренерів, а також сприяння залученню до здорового способу життя мешканців області.

 «Ми, представники спортивної галузі, звертаємося до вас, бо занепокоєні занепадом спорту в області. Бо державна підтримка спорту зменшується з кожним роком. Фінансування спортивних шкіл, спортивних клубів завжди, на жаль, здійснюється за залишковим принципом», – відзначив Ігор Іванишин, директор Тисменицької ДЮСШ.

«Завдання органів державної влади і місцевого самоврядування – це будівництво нових спортивних об’єктів, спортивних майданчиків, – переконує Микола Васильків, виконавчий директор Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області. – Відкриття нових спортивних клубів, вдосконалення роботи спортивних шкіл. Ми за те, щоб втілити програму успішного розвитку спорту на Прикарпатті. І ми готові до цієї роботи».

Тож прикарпатська команда УДАРу пропонує в галузі спорту на рівні області наступне:

1. Щорічне виділення із обласного бюджету 1200 грн на заняття спортом кожній дитині у віці від 5 до 17 років включно. 

«Необхідно запроваджувати підтримку талановитих спортсменів, спортивних шкіл та клубів, а також їхніх тренерів», – переконаний Роман Хомен, майстер спорту з боксу.

2. Не менш як 10% бюджету розвитку Івано-Франківської області щорічно спрямовувати на розвиток спортивної інфраструктури (у бюджеті на 2020 рік – 6,3%);

«Наша команда пропонує, щоб мінімум 10% бюджету розвитку виділялося на будівництво нових та капітальну реконструкцію існуючих спортивних об’єктів», – заявив Владислав Сарабай, тренер з тенісу.

3. 2% житла, яке щорічно здається в новобудовах Івано-Франківської області, спрямувати на підтримку тренерів та спортсменів;

«Ми працюватимемо для розвитку спорту в кожній громаді Івано-Франківської області», – додав Михайло Селіванов, майстер спорту з боксу.

4. Будівництво багатофункціонального палацу спорту.

«Переконані, що прикарпатці повинні мати можливість вільного, безкоштовного доступу до спортивних секцій. Саме тому ми приєдналися до партії УДАР. Адже УДАР – це спортивна партія. Для якої розвиток спорту завжди був, є і буде в пріоритеті», – додав Василь Хивчук, тренер Надвірнянської СДЮШОР.

Відомі прикарпатські спортсмени закликали підтримати партію УДАР на місцевих виборах 25 жовтня ✅ 📝

Опубліковано Команда УДАР Івано-Франківськ Четвер, 15 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, що серед відомих спортсменів, які підтримали партію УДАР в Івано-Франківській області, також майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор, президент Івано-Франківської міської федерації боксу Сервін Сулейман.

Майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор, президент Івано-Франківської міської федерації боксу…

Опубліковано Команда УДАР Івано-Франківськ Вівторок, 15 вересня 2020 р.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: