fbpx

Відомий телеведучий Віталій Гайдукевич підтримав кандидата від ЄС Олексія Петечела

Політика 22:20, 15.07, 2019

Відомий український телеведучий Віталій Гайдукевич підтримав у Івано-Франківську кандидата від “Європейської Солідарності” Олексія Петечела.

Сьогодні на зустріч з громадою міста завітали тележурналіст Віталій Гайдукевич, відомий політичний відеоблогер Андрій Луганський та військові ветерани командир взводу Гліб Бабіч і сержант десантно-штурмової бригади Олександр Погребиський.

Вони приїхали до Івано-Франківська виявити свою підтримку кандидату в народні депутати по 83 виборчому округу Олексію Петечелу.

“Ми усі – соратники та побратими, а в умовах, що склалися, – бійці громадсько-політичного фронту, повинні єднатися. Ми завжди говоримо про те, що Україна повинна бути частинкою Євросоюзу, частиною євро-атлантичного безпекового блоку. Ми завжди говоримо про те, що вірити треба тим, хто має за собою конкретні справи, а не просто слова. Україна потребує відповідальних громадян”, – сказав Гайдукевич.

Віталій Гайдукевич Oleksiy Petechel Олександр Погребиський Наталя Перцович про важливе! На Вічевому майдані Івано-Франківська! Приєднуйтесь!

Опубліковано Мироном Дмитриком Понеділок, 15 липня 2019 р.

Активісти наголосили, що «Європейська Солідарність» – це команда, яка об’єднала людей, які працюють і досягають результатів, а не просто роблять якісь популістичні заяви. Ця політична сила об’єднала фахівців різних галузей, щоб забезпечити якісну роботу Верховної Ради.

Відомий телеведучий Віталій Гайдукевич підтримав кандидата від ЄС Олексія Петечела 1

«Я прошу підтримати Олексія Петечела, – заявив Олександр Погребиський, – адже це людина з нашої команди, людина, якій ми довіряємо. Олексій – та людина, яка буде досягати разом з нами тих результатів, які ми перед собою ставимо».

Гості наголосили, що від міста Івано-Франківськ вони чекають достойної підтримки для людини, що буде професійно виконувати фахову юридичну роботу в Парламенті.

Раніше Віталій Гайдукевич вже повідомляв про підтримку Олексія Петечела.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: