fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Війна в Україні: У Раді обговорюють законопроєкт про зонування територій з урахуванням умов у кожному з регіонів

Війна в Україні: У Раді обговорюють законопроєкт про зонування територій з урахуванням умов у кожному з регіонів

Політика 10:44, 02.05, 2022

Олександр Корнієнко заявив, що зараз формується три види територій: глибокий тил, прифронтові зони та зони бойових дій і тимчасово окуповані території.

Зонування територій в Україні у Верховній Раді обговорювалося ще до повномасштабного вторгнення РФ, але тепер при роботі над відповідним законопроєктом враховуватимуться економічні умови регіонів, які різняться через війну.

Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, пише ДТ.

«Зонування територій обговорювалося ще в мирний час. Тоді пропонувалося спиратися на історичні, географічні особливості – в горах один підхід, на морському побережжі інший. Зараз через війну це дуже актуально, але в іншому вигляді», – заявив Корнієнко.

Він пояснив, що через бойові дії різні регіони країни опинилися у різних умовах, і це важливо враховувати, аби планувати подальшу підтримку та розвиток кожної області.

«Зараз ми бачимо, що у нас формується три види територій: глибокий тил, прифронтові зони та зони бойових дій і тимчасово окуповані території. Треба думати про таке зонування, про різні економічні моделі, можливо, різне оподаткування, різні стимули», – додав Корнієнко.

На думку віцеспікера, у глибокому тилу можна створити умови для залучення інвесторів та повноцінної роботи бізнесу.

«Це тема важлива, ми її обговорюємо. Головний координатор процесу Мінрегіон. В контакті з профільним парламентським комітетом та ОП цей законопроєкт детально опрацьовують», – підсумував Корнієнко.

Зазначимо, що Західна Україна переживає небувале зростання інтересу з боку всього українського бізнесу. Крім сотень тисяч біженців, які ринули сюди з усієї країни, війна зробила цей регіон привабливим і для українського бізнесу, котрий волею долі опинився в районі бойових дій і змушений переїжджати.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: