fbpx

Віктор Шевченко: Кожна громада має право на комфортні умови життя

Політика 14:16, 14.10, 2020

Команда «За майбутнє» продовжує відвідувати населені пункти Рогатинського району.

На запрошення громади завітали в село Пуків, яке розташоване всього в семи кілометрах від райцентру. Проте шлях, який веде до села, знаходиться у вкрай жахливому стані. Мова йде про відрізок дороги міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль. Жителі вже кілька років очікують на ремонт дороги. Проте марно.

«Дорога ця узагалі нікудишня – яма на ямі. І нікому немає до цього діла. Обіцяють, що мають зробити. Одні говорять, що виділили кошти. Другі – що немає. Там сім кілометрів. Вже і підсипали – і дальше нічого не роблять», – розповідає місцевий мешканець Тарас Бариляк.

Віктор Шевченко: Кожна громада має право на комфортні умови життя 1

Упродовж останніх років ділянка автотраси національного значення зазнавала значних руйнувань. Це зумовлено завантаженістю магістралі великогабаритним транспортом, який прямує транзитом через Рогатинський район до сусідніх областей.

«Переконаний, що нашій команді вдасться дуже швидко, протягом декількох місяців це питання вирішити, – каже представник команди «За майбутнє» Віктор Шевченко. – Щоб вже незабаром тут була сучасна дорога з десятилітньою гарантією».

Віктор Шевченко: Кожна громада має право на комфортні умови життя 2

Далі шлях пролягав через село Лопушня. Там, окрім вже звичних проблем з дорогою, є необхідність відремонтувати місцеву школу – замінити старі дерев’яні вікна.

Завітали і в село Верхня Липиця, де побували в дитячому садочку «Колосок». В закладі також є чимало проблем.

Також відвідали село Данильче. Саме тут команді «За майбутнє» спільно з громадою вдалося зробити капітальний ремонту будинку перестарілих. Зараз тут в комфортних умовах проживають 40 підопічних.

Як зазначає сільський голова Мирон Цвікович, наразі громада потребує уваги до амбулаторії. Там необхідно замінити покрівлю.

«На цей час багато є таких питань проблемних. Але дякуємо Богу, що зробили дорогу для нас центральну. Треба ще чистити річку, дах в амбулаторії перекрити. Щоб зробити так гарно, як-от зробили будинок перестарілих. Люди проживають і мають умови для проживання», – каже голова.

Завітали і в село Жовчів, де також поспілкувалися з громадою. Віктор Шевченко переконаний, що спільно з громадами всі проблеми сіл можна швидко вирішити.

«Переконаний, що нашою командою «За майбутнє» будуть вирішені ті всі інфраструктурні проблеми, які є в селі. Бо кожна громада і кожен населений пункт, всі, хто живуть в селі, мають право на ідеальні умови проживання, не гірші, ніж в будь-якому з міст. Тоді село буде розвиватись. Тоді в села буде вертатись молодь і хотіти тут лишатись. Бо село має бути комфортним», – переконаний Віктор Шевченко.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: