fbpx

Віктор Шевченко: Ми маємо повернути довіру людей до влади

Політика 16:20, 23.10, 2020

Кандидат в депутати Івано-Франківської обласної ради від партії «За майбутнє» Віктор Шевченко продовжує відвідувати населені пункти Рогатинського району. Цього разу разом з командою завітали в мальовниче село Васючин. Попри те, що село має більш ніж 600-річну історію, дороги тут, таке враження, залишились ще з тих часів.

Побували в гімназії ім. Романа Левицького, де спільно з громадою вдалося втілити проєкт із заміни вікон.

«Школа свого часу була опорною. В ній навчалися учні з шести-семи шкіл. У 2019 була реорганізована. Зараз заклад лише перших-других ступенів. Маємо 70 учнів. Також вісім дітей підготовчої групи. Приміщень багато, вони великі, але школа довгі роки не бачила капітального ремонту, – розповідає директор закладу Петро Химук. – Лише за сприяння окремих людей, таких, як Віктор Шевченко, вдалося дещо покращити матеріально-технічну базу».

Але за словами керівника гімназії, проблем ще чимало. Основна – це застаріла матеріально-технічна база.

«Школа фінансується з місцевих бюджетів. Кошти дають лише на заробітну платню і комунальні послуги. Сільська рада частково фінансує харчування. Наразі найнагальніша проблема – це капітальний ремонт даху. Також дуже нам необхідна комп’ютерна техніка, бо маємо в школі комп’ютери 2000 року», – розповів Петро Химук.

Віктор Шевченко переконаний, що школа в селі – це не тільки освітній, а й культурний та духовний центр. Тому тут потрібно створити максимально комфортні умови.

«Приємно, що ми свого змогли допомогти цьому навчальному закладу. Але попереду ще багато роботи. Переконаний, що матеріально-технічне забезпечення сільських і міських шкіл відрізнятися не повинно. І наша команда робитиме все для того, аби діти в селі мали все необхідне для якісного навчання», – наголошує Віктор Шевченко.

Також завітали в село Підмихайлівці, де розташована обласна психіатрична лікарня: сім лікувальних корпусів і майже двісті пацієнтів. Заклад фінансує Національний центр здоров’я та місцевий бюджет. Але цього фінансування недостатньо.

«У нас є проблема – в лікарні немає охорони. На це потрібно майже два мільйони гривень. Бо хворі у нас різні. Працівникам небезпечно працювати з таким контингентом, – розповідає головний бухгалтер закладу Світлана Возняк. – Ще нам катастрофічно не вистачає автотранспорту. Санітарна машина має 17 років. Також нам необхідні енцефалограф і апарат-УЗД».

За словами Віктора Шевченка, така ситуація виглядає дикістю в цивілізованій країні, коли медицина на грані виживання.

«Дуже багато в людей проблем. Колектив поставили на грань виживання. Нікому нецікаво, що відбувається в лікарні. Переконаний, що разом з ефективною командою «За майбутнє» в обласній раді ми швидко вирішимо всі питання. Кожен громадянин України має право на якісне лікування», – говорить представник команди «За майбутнє».

Також в рамках поїздки відвідали села Воскресинці, Григорів та Луковець-Вишнівський, де поспілкувалися з громадами.

«Дуже багато в людей проблем. Основна в них – це злість і зневіра. У людей накипіло: і дороги, і інфраструктури, і байдужість влади. Але ми зробимо так, щоб люди вірили владі і мали дивіденди у вигляді комфортного проживання», – підсумовує Віктор Шевченко.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: