fbpx

Віктор Шевченко: Потрібно створити комфортні умови життя для всіх жителів Прикарпаття

Політика 16:58, 22.10, 2020

На цьому акцентував увагу кандидат в депутати Івано-Франківської обласної ради Віктор Шевченко, який разом з командою «За майбутнє» продовжує відвідувати населені пункти Галицького району.

Цього разу Віктор Шевченко побував у Бурштинській ОТГ. Зокрема у селі Старий Мартинів, де вдалося втілити в життя дуже важливий інфраструктурний проєкт – добудувати 240-метровий міст через річку Дністер на десятому кілометрі автодороги Бурштин – Калуш.

Нагадаємо, будівництво мостової переправи, що з’єднує два райони, розпочали ще у 1995 році, однак її не вдалося завершити через відсутність фінансування. Але у 2019 році тендер виграла фірма ПБС, яка за рік збудувала міст повністю.

Зараз громада села потребує капітального ремонту дороги, аби діставатися на другий берег Дністра було не лише швидко, але й комфортно. Віктор Шевченко наголошує, що погані дороги в селах – це серйозна проблема, бо у негоду вони стають ще гіршими. Саме у ситуації тотального бездоріжжя опинилися і мешканці села Куропатники, яке розташоване за два кілометри від Бурштина.

«Кожного дня я спілкуюся з людьми і чую все, що не так. Є дуже велике бажання це змінити, зробити краще для усіх людей, аби була нормальна дорога, аби діти добиралися до шкіл. Коли настає зима, звідси дуже важко дістатися. Було і таке, що неможливо було виїхати. Але навіть якщо не брати зиму, то тут маємо плачевну ситуацію. Перш за все з екологією. Скільки разів ми з цим не боролися», – ділиться кандидат в депутати Бурштинської міської ОТГ, мешканець села Куропатники Олег Питель.

Проблема бездоріжжя торкнулась і села Тенетники. Мешканці  скаржаться, що роками не можуть достукатись до чиновницьких кабінетів. Кажуть, влада годує їх обіцянками і нічого не робить для їхнього добробуту.

Віктор Шевченко разом з командою також завітав у Бурштин, де поспілкувався з працівниками комунального підприємства «Житловик». На підприємстві невисока заробітна плата, та й ту часто затримують. Віктор Шевченко переконаний, що тільки спільними зусиллями можна швидко вирішити усі нагальні проблеми, адже кожен мешканець Прикарпаття повинен мати комфортні умови проживання та впевненість у своєму майбутньому.

Віктор Шевченко: Потрібно створити комфортні умови життя для всіх жителів Прикарпаття 1

«Сьогодні разом з командою «За майбутнє» мали приємну нагоду відвідати місто Бурштин та села, що входять до Бурштинської ОТГ – Тенетники, Старий Мартинів та Куропатники. Поспілкувалися з місцевими жителями. Проблем є дуже багато. Крім доріг, інфраструктурні питання, які потрібні громадам. В тому числі і школам. Переконаний, що ми разом з командою, яка йде до районної та обласної ради, зможемо відновити ту інфраструктуру, яка потрібна громадам. Бо переконаний, що кожен мешканець повинен мати комфортні умови проживання. Де би це не було – місто, чи село», –  зауважив Віктор Шевченко.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: