fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Водоканали у Долині та Городенці мають повернути споживачам 18,27 млн грн необґрунтовано нарахованої плати

Водоканали у Долині та Городенці мають повернути споживачам 18,27 млн грн необґрунтовано нарахованої плати

Політика 10:14, 30.07, 2021

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини зобов’язала повернути споживачам у Долині та Городенці понад 18,27 млн. грн. необґрунтовано нарахованої плати за послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

Фахівці Держпродспоживслужби під час перевірки встановили, що підприємства при встановленні тарифів на послуги порушили процедуру доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та врахування відповідної позиції територіальних громад спрямована на забезпечення безперешкодного та безоплатного доступу споживачів до вказаної інформації, а також врахування їх пропозицій при вирішенні питань щодо структури цін/тарифів, зміни цін/тарифів.

Крім того в ході перевірки встановлено, що підприємства при нарахуванні споживачам плати за комунальні послуги застосовували нові тарифи в умовах дії договорів, укладених до введення в повному обсязі нового Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Підприємствам надано приписи, якими зобов’язано повернути споживачам за період з 01.01.2021 до 01.05.2021 р. необґрунтовано нараховану плату за комунальні послуги шляхом здійснення перерахунків споживачам м. Долина та м. Городенка на суму у розмірі 18,27 млн. грн. та привести тарифи на послуги до вимог діючого законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: